10 вересня 2013

Долю дітей вирішували на засіданні комісії з питань захисту прав дитини

ditu 2   

За повідомленням служби у справах дітей, у вівторок, 10 вересня, проведено засідання комісії з питань захисту прав дитини при Вижницькій райдержадміністрації.

Для працівників райдержадміністрації, районної ради, голів місцевих рад проведено короткотерміновий семінар «Запобігання та протидія проявам корупції в органах влади»

centr   

Сьогодні, 10 вересня, для працівників райдержадміністрації, районної ради, голів міських, селищної та сільських рад проведено короткотерміновий семінар з питань роз’яснення нового законодавства у сфері державної служби та органів місцевого самоврядування, економічних питань євроінтеграції та змін до антикорупційного законодавства.

Впродовж літньої оздоровчої кампанії 2013 року охоплено відпочинком та оздоровленням 7368 дітей району

tabir   

Про підсумки оздоровлення дітей влітку 2013 року йшла мова на нараді з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації та головами місцевих рад. За інформацією заступника голови-начальника відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Тетяни Тирон у Вижницькому районі охоплено відпочинком 5618 школярів. Це становить 77% від контингенту учнів 1-11 класів, що на 33% більше у порівнянні з минулим навчальним роком. Крім того, 1680 дітей оздоровлено у стаціонарних таборах, 70 – у наметових.

У районі функціонує 40 спортивних гуртків, де займаються 2785 дітей

sport 10.09.13   

Сьогодні, 10 вересня, на нараді з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації та головами місцевих рад мова йшла про стан залучення дітей та молоді до заняття фізичною культурою та спортом у контексті реалізації соціальних ініціатив Президента України «Діти – майбутнє України».

Розпорядження від 09.09.13р. №199

Про проведення конкурсу плакатів на тему «Україна без корупції-погляд дитини» в загальноосвітніх навчальних закладах Вижницького району

 Завантажити