12 вересня 2013

«Наше завдання: створити належні умови для розвитку фізичної культури та спорту в районі, популяризувати здоровий спосіб життя, виховувати молоде покоління чемпіонів, видатних спортсменів", - Тетяна Тирон

konferencia   

Сьогодні, 12 вересня, при заступнику голови-начальнику відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Тетяні Тирон, відбулася конференція з питань розвитку фізичної культури та спорту в районі, за участю голови районного комітету профспілки працівників освіти і науки Ярослава Борсука, працівників районної організації ВФСТ «Колос», ДЮСШ, членів районної Федерації Футболу, Берегометської, Вижницької та Вашківецької організації «Спорт для всіх», вчителів фізичного виховання району, ветеранів спорту, працівників спортивного клубу «Богатир».

Михайло Папієв: Вести здоровий спосіб життя повинно стати модним у молодіжному середовищі. Голова облдержадміністрації долучився до Олімпійського уроку

sport 12.09.13   

Сьогодні, 12 вересня, на стадіоні дитячо-юнацької спортивної школи №1 в Чернівцях за участі голови обласної державної адміністрації Буковина приєдналась до Всеукраїнського Олімпійського уроку під девізом «Стань в ряди олімпійців». Причому, Михайло Папієв приїхав на стадіон на власному велосипеді.

У Вижницькому районі провели тренінг з протидії торгівлі людьми

trening 09.09 

В понеділок, 9 вересня, в рамках проекту «Поширення Національного механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми, в Україні» у Вижницькому будинку дитячої та юнацької творчості відбувся навчальний тренінг, повідомляє відділ освіти, молоді та спорту райдержадміністрації.