20 вересня 2013

У районі триває робота щодо попередження випадків отруєння грибами

grubu 20   

Про це повідомив державний санітарний лікар району Микола Мишковський на засіданні районної ради з питань безпечної життєдіяльності населення. 

Ярмарок Буковинська осінь-2013 відбудеться у Кіцманському районі

Byk osin   

29 вересня, на території кінно-спортивного клубу «Буковинська Троя» (село Реваківці Кіцманського району) відбудеться обласний агропромисловий ярмарок «Буковинська осінь-2013», про це повідомила прес-служба Кіцманської райдержадміністрації.

На засіданні районної ради з питань безпечної життєдіяльності населення розглянуто ряд важливих питань

OBG   

Сьогодні, 20 вересня, під керівництвом заступника голови районної державної адміністрації Івана Федорощака відбулося засідання районної ради з питань безпечної життєдіяльності населення, за участю працівників служби надзвичайних ситуацій, державного санітарного лікаря, головного лікаря району, працівників районного відділу міліції, управління Пенсійного фонду, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації.

Василь Ткачук поцікавився цінами на основні продовольчі товари

 prodyktu  

Цими днями, керівник виконавчої влади району Василь Ткачук відвідав заклади торгівлі по населених пунктах району, де поцікавився цінами на основні продовольчі товари: хліб, крупи, борошно, олію, макаронні вироби, молоко.

Голова облдержадміністрації підкреслив, що усі буковинські діти - чи то в сільській місцевості, чи в обласному центрі - повинні мати однаковий доступ до занять фізичною культурою та спортом

09-01   Керівник виконавчої влади області Михайло Папієв, відповідаючи на запитання глядача під час програми «Пряма відповідь» на телеканалі «Чернівці», відзначив, що усі буковинські діти, незалежно від місця проживання, повинні мати однаковий доступ до занять фізичною культурою та спортом.

Учні Вижницької загальноосвітньої школи вивчатимуть основи податкових знань (ФОТОРЕПОРТАЖ)

prezentasia   

         Вчора, 19 вересня, у Вижницькій ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Юрія Федьковича відбулася презентація навчального посібника для учнів 9-го класу "Основи податкових знань", запровадженого за ініціативи Міністра доходів і зборів України Олександра Клименка та Міністра освіти і науки України Дмитра Табачника. Видання є спільною працею українських науковців, освітян та працівників Міністерства доходів і зборів України, яке дозволить забезпечити підвищення податкової культури у суспільстві.

Розпорядження від 20.09.13р. №209

Про внесення змін до розпорядження районної державної адміністрації від 01.02.12р. №56 

Завантажити