23 вересня 2013

Голова райдержадміністрації Василь Ткачук провів виїзний прийом громадян у селі Коритне

shodu   Сьогодні, 23 вересня, голова районної державної адміністрації Василь Ткачук здійснив виїзний прийом громадян у селі Коритне. До керівника виконавчої влади району впродовж дня звернулося 5 громадян.

Під час візиту у село Коритне керівник району висловив занепокоєння щодо подальшого функціонування цегельного заводу

cegla   

Голова районної державної адміністрації Василь Ткачук, сьогодні, 23 вересня, відвідав цегельний завод, що у селі Коритне.  

На Буковині за останні кілька років на 15 збільшилась кількість дошкільних навчальних закладів

tarangul 0   

Про забезпечення доступу дітей до дошкільної освіти в рамках реалізації соціальних ініціатив Президента України йшлося сьогодні, 23 вересня, на селекторній прес-конференції заступника директора департаменту освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації Любов Тарангул.

Михайло Папієв розповів журналістам про розвиток дошкільної освіти і основні події цього тижня

23-01   

Сьогодні, 23 вересня, голова облдержадміністрації Михайло Папієв під час брифінгу розповів представникам засобів масової інформації регіону про основні завдання крайової влади на цей тиждень. Він, зокрема, сказав що сьогодні на апаратній нараді особлива увага була приділена розвитку в області дошкільної освіти.

На Вижниччині головний державний санітарний лікар Чернівецької області Наталія Гопко проведе особистий прийом громадян

pruiom ses 

У четвер, 26 вересня, у Вижницькому районі відбудеться особистий прийом громадян жителів району начальника Головного управління Держсанепідслужби у Чернівецькій області, державного санітарного лікаря Чернівецької області Гопко Наталії Василівни.

Час та місце проведення зустрічі:

11.00-12.00 – Центр надання адміністративних послуг Вижницької райдержадміністрації, м. Вижниця, вул. Українська, 88а, І поверх.

12.30-14.00 – Вижницьке міжрайонне управління Головного управління Держепідслужби у Чернівецькій області, м. Вижниця, вул. Бурги, 1 (на території лікарні).

Михайло Папієв: Крайова влада створює належні умови для забезпечення дошкільною освітою буковинських дітей

dnz   

У соціальних ініціативах Президента України «Діти – майбутнє України» виокремлено питання, які стосуються всебічного розвитку кожної дитини. «Цей процес має починатися з дошкільного віку, – сказав сьогодні, 23 вересня, на апаратній нараді голова обласної державної адміністрації Михайло Папієв. – І кожній буковинській дитині має бути забезпечено доступ до дошкільної освіти. Саме тому в області розширюється мережа дошкільних навчальних закладів і до кінця року на Буковині буде створено понад 1 тис. 500 додаткових місць для дітей».

Демографічна ситуація у Вижницькому районі за 2013 р.

demografia   

На 1 серпня п.р. чисельність наявного населення Вижницького району, за оцінкою, становила 55,7 тис. осіб або 6,1% загальної чисельності населення області. У міських поселеннях району проживало 17,3 тис. осіб, у сільській місцевості – 38,4 тис. осіб. Упродовж січня–липня п.р. кількість населення збільшилась на 96 осіб.