27 вересня 2013

У селі Мигово відкрили реконструйований будинок культури

19-01   

Сьогодні, 27 вересня, відбулося урочисте відкриття оновленого будинку культури у селі Мигово, за участю першого заступника голови облдержадміністрації Георгія Галиця, голови райдержадміністрації Василя Ткачука, керівників установ, служб району, голів місцевих рад, громадськості.

Голова райдержадміністрації Василь Ткачук проведе виїзний прийом громадян у селищі Берегомет

pruyom 30   

У понеділок, 30 вересня, голова районної державної адміністрації Василь Миколайович Ткачук проводитиме виїзний прийом громадян, у смт. Берегомет.

Прийом здійснюватиметься за адресою: смт. Берегомет, вул. Центральна,20 (приміщення селищної ради) з 10.00 до 13.00 год.

Фахівці з соціальної роботи допомагають підопічним підготуватися до зими

RC-27   

Сьогодні, 27 вересня, відбулася нарада з фахівцями з соціальної роботи, інформує районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді райдержадміністрації.

На Вижниччині відзначили Всеукраїнський день дошкілля

dochkillya   

Сьогодні, 27 вересня, за участю заступника голови-начальника відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Тетяни Тирон, голови райкому профспілки працівників освіти і науки Ярослава Борсука, голів місцевих рад відбулися урочистості з нагоди Всеукраїнського дня дошкілля.

Розпорядження від 27.09.13р. №219

Про план роботи районної державної адміністрації на ІV квартал 2013 року

Завантажити

 

З робочим візитом у Берегометі

beregomet 2   

Днями, голова районної державної адміністрації Василь Ткачук з робочим візитом побував у селищі Берегомет та перевірив хід виконання ремонтних робіт на дорогах комунальної власності. Наразі завершено ремонтні роботи по вулицях Л.Титовій та Руській. Роботи виконано за рахунок субвенцій з державного бюджету на загальну 195 160 грн.

Михайло Папієв наполягає, аби на Буковині 100% дітей були охоплені дошкільною освітою

 diti tabir3  

«Питання створення додаткових місць у навчально-виховних комплексах області та стовідсоткове охоплення малечі дошкільною освітою потребує нагального вирішення. Знаємо, що є проблеми у Сторожинецькому та Вижницькому районі, де батьки не можуть оформити своїх дітей у садок через брак місць. Наполягаю, аби керівники цих районів ретельно вивчили ситуацію, розробили план вирішення цієї проблеми та доповіли мені», - наголосив сьогодні, 27 вересня, керівник крайової виконавчої влади Михайло Папієв на засіданні колегії обласної державної адміністрації.