01 жовтня 2013

Михайло Папієв зустрівся з батьками прийомних сімей Глибоччини

diti tabir3   Сьогодні, 1 жовтня, у рамках робочої поїздки на Глибоччину голова обласної державної адміністрації Михайло Папієв зустрівся з батьками прийомних сімей району. «Святий та безпосередній обов’язок дорослих – зробити все можливе, аби кожна дитина зростала в сім’ї, любові та достатку. А доброта і любов, гадаю, – головне, що ми повинні дарувати нашим дітям. Турбота про них – наше спільне завдання, обов’язок суспільства та держави.

Василь Ткачук: «Підвищення соціального захисту найбільш вразливих верств населення – одне з пріоритетних завдань, яке ставить Глава держави перед органами виконавчої влади всіх рівнів» (ФОТО)

den veterana   

«Рівень цивілізованості будь-якої держави визначається тим, як в ній почувають себе ветерани, діти війни – найбільш заслужена частина співгромадян українського суспільства. На сьогоднішній день, одним з пріоритетних завдань, яке ставить у соціальних ініціативах Глава держави перед органами виконавчої влади є підвищення соціального захисту найбільш вразливих верств населення», - сказав сьогодні, 1 жовтня, Василь Ткачук під час урочистих зборів з нагоди Міжнародного дня людей похилого.

Про соціальний захист найбільш вразливих верств населення йшла мова під час зустрічі керівника району з активом районної ради ветеранів

zystri4-01   

Сьогодні, 1 жовтня, відзначається Міжнародний день людей похилого віку. З цієї нагоди, керівник району Василь Ткачук зустрівся з активом районної ради ветеранів. Спілкуючись з ветеранами, голова райдержадміністрації основну увагу акцентував на соціальному захисті соціально вразливих верств населення.

Для людей з обмеженими фізичними можливостями та літніх людей потрібно створити такі умови, за яких вони відчуватимуть себе рівними серед рівних, - Михайло Папієв

img 0255 0   

"Відзначаючи щороку Міжнародний день людей похилого віку, ветеранів та інвалідів людство засвідчує, що громадяни з обмеженими фізичними можливостями потребують особливої уваги, що для них мають бути створені такі умови, які дадуть їм змогу відчувати себе рівними серед рівних. І саме це задекловано Главою держави у проголошених ним соціальних ініціативах, які повинні беззаперечно виконуватись на місцевому рівні", - сказав сьогодні, 1 жовтня, голова обласної державної адміністрації Михайло Папієв під час відвідин Петричанського психоневрологічного будинку-інтернатуна Глибоччині.

Навчання учнів Вижницької школи, яка постраждала від пожежі не припиняється

pogegnuk   

Сьогодні, 1 жовтня, під керівництвом голови райдержадміністрації Василя Ткачука відбулася оперативна нарада з відділом освіти, молоді та спорту, де вирішувалося питання щодо забезпечення безперервного навчально-виховного процесу для учнів Вижницької школи І-ІІІ ст, яка постраждала від пожежі.

Соціальний захист незахищених верств населення – пріоритетне завдання для крайової влади, наголошує Михайло Папієв

img 0348   

«Надійний та якісний соціальний захист незахищених верств населення – пріоритетне завдання державної політики та крайової влади зокрема. На цьому завжди наголошує Президент України Віктор Янукович і це, власне, чітко відображається у його соціальних ініціативах», - наголосив сьогодні, 1 жовтня, голова обласної державної адміністрації Михайло Папієв під час зустрічі з ветеранським активом Глибоччини.

Керівник району привітав людей, які проживають у геріатричному будинку села Коритне з Міжнародним днем людей похилого віку та Днем ветеранів

Korutne   Сьогодні, 1 жовтня, голова райдержадміністрації Василь Ткачук спільно з директором територіального центру соціального обслуговування Іваном Колотилом привітали людей, які проживають у геріатричному будинку села Коритне. Звертаючись до мешканців геріатричного будинку, Василь Ткачук зауважив, що районна влада й надалі сприятиме покращенню умов життя ветеранів, людей похилого віку.