03 жовтня 2013

Педагоги Вижниччини відзначили своє професійне свято

03-11   

Голова районної державної адміністрації Василь Ткачук сьогодні, 3 жовтня, взяв участь в урочистостях з нагоди відзначення Дня працівників освіти, що відбулися у районному будинку народної творчості та дозвілля. У своєму вітальному слові керівник району наголосив, що влада області та району завжди приділяла та приділяє значну увагу розвитку освіти краю.

На Вижниччині розпочато опалювальний сезон

RC-27   

На виконання розпорядження голови облдержадміністрації від 19.09.2013р. №588-р у зв’язку із зниженням температури зовнішнього повітря в нічний час та очікуваним похолоданням затверджено розпорядження районної державної адміністрації від 30.09.2013р. №220 «Про прийняття рішень щодо початку опалювального сезону 2013-2014 років в населених пунктах Вижницького району».

Народний аматорський чоловічий хор с. Іспас взяв участь ІІ фестивалі-конкурсі української духовної сучасної пісні імені кардинала Мирослава Любачівського «З піснею до Бога»

hor Ispas   За повідомленням відділу культури райдержадміністрації, 28 вересня 2013 року народний аматорський чоловічий хор с. Іспас (керівник С. Глушківський) взяв участь у ІІ фестивалі-конкурсі української духовної сучасної пісні імені кардинала Мирослава Любачівського «З піснею до Бога» приуроченого 1025-річчю Хрещення Київської Русі, який відбувся у м. Долина Івано-Франківської області.

Делегація району з нагородами повернулася з VIII Міжнародного фестивалю аматорського кіно «Кінокімерія-2013»

kino   

З 26 по 30 вересня 2013 року у Херсоні проходив VIII Міжнародний фестиваль аматорського кіно «Кінокімерія-2013». В числі Буковинської делегації була народна аматорська кіностудія «Черемош» та Вижницька дитяча кіностудія «Писаночка».