04 жовтня 2013

Привітання голови районної державної адміністрації Василя Ткачука з Днем працівників освіти

kvitu 06   

Шановні працівники освіти, дорогі вчителі, ветерани галузі, викладачі коледжів, мистецьких шкіл!

Прийміть найщиріші вітання і найкращі побажання з нагоди вашого професійного свята. Ви заслужили слова високої пошани і вдячності, бо справіків сієте в душах підростаючого покоління розумне, вічне і добре.

Дитина має право на сім’ю

efir 06   

Сьогодні, 6 жовтня, в ефірі районного радіо «Хвилі Черемошу» начальник служби у справах дітей Лідія Мельничук розповіла про стан розвитку національного усиновлення, сімейних форм виховання дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, профілактики соціального сирітства на Вижниччині, в рамках реалізації соціальних ініціатив Президента України.

Для учнів школи, яка постраждала від пожежі створено належні умови для навчально-виховного процесу

01-10   За повідомленням відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації, 1 жовтня, відбулися батьківські збори Вижницької ЗОШ І-ІІІ ступенів, за участю голови райдержадміністрації Василя Ткачука, заступника голови-начальника відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Тетяни Тирон, голови райкому профспілки працівників освіти і науки Ярослава Борсука, Вижницького міського голови Олексія Чепіля.

З метою правового врегулювання спору

nspp   Національна служба посередництва і примирення є постійно діючим державним органом, створеним Президентом України для сприяння врегулюванню колективних трудових спорів (конфліктів), забезпечення здійснення соціального діалогу, вироблення узгоджених пропозицій щодо розвитку соціально - економічних та трудових відносин в Україні.

Вижницьке міжрайонне управління Головного управління Держепідемслужби у Чернівецькій області повідомляє про перелік продуктів, які заборонено продавати в шкільних пунктах харчування

ses 04.10  Як інформує Вижницьке міжрайонне управління Головного управління Держепідемслужби у Чернівецькій області, згідно Державних санітарних правил і норм влаштування, утримання загальноосвітніх навчальних закладів та організації навчально-виховного процесу ДСанПіН 5.5.2.008-01 та з метою профілактики харчових отруєнь та захворювань шлунково-кишкового тракту категорично забороняється продаж в шкільних пунктах харчування таких продуктів та страв: 

Розпорядження від 01.10.2013р. №228

"Про затвердження районного плану заходів з реалізації концепції боротьби з тероризмом"

Завантажити

 

Розпорядження від 01.10.2013 р. №227

"Про затвердження складу громадської ради при Вижницькій районній державній адміністрації"

Завантажити