07 жовтня 2013

Роботи по відновленню Вижницької школи тривають (ФОТО)

chkola   

На постійному контролі районної влади перебуває відновлення життєдіяльності Вижницької школи, яка минулого тижня постраждала від пожежі. І сьогодні, 7 жовтня, голова райдержадміністрації Василь Ткачук черговий раз побував у навчальному закладі та перевірив хід проведення робіт по відновленню школи.

У селі Бережонка відкрили навчально-виховний комплекс (ФОТО)

NVK   «Розвиток освіти – головний пріоритет у роботі районної влади, тому збереження та розширення мережі навчальних закладів, - основне завдання. Адже країна, яка не дбає про дітей немає майбутнього, - сказав сьогодні, 7 жовтня, голова райдержадміністрації Василь Ткачук під час відкриття навчально-виховного комплексу у селі Бережонка.

Михайло Папієв повідомив, що Буковина впродовж тижня завершить другі жнива

img 0596 

Сьогодні, 7 жовтня, голова обласної державної адміністрації Михайло Папієв після апаратної наради провів брифінг для представників засобів масової інформації.

 

Михайло Папієв зазначив, що увага з боку крайової влади до АПК зростатиме

apk   Сьогодні, 7 жовтня, голова обласної державної адміністрації Михайло Папієв на щотижневій апаратній нараді зазначив, що через погодні умови – різке похолодання та дощі – дещо призупинився процес збирання урожаю не лише на Буковині, але й на території всієї держави.