08 жовтня 2013

Вижниччина готова до роботи в осінньо-зимовий період

kolegia 08   

«На Вижниччині всі соціальні об’єкти та житловий фонд готові до роботи в осінньо-зимовий період», - зауважив голова райдержадміністрації Василь Ткачук, сьогодні, 8 жовтня, під час спільного засідання колегій райдержадміністрації та районної ради. – З 2 жовтня всі школи, дитячі садочки, заклади охорони здоров’я розпочали опалювальний сезон.

На спільному засіданні колегій райдержадміністрації та районної ради підбито підсумки виконання місцевих бюджетів за 9 місяців 2013 року

narada biudget   

Про підсумки виконання місцевих бюджетів за 9 місяців 2013 року йшлося на спільному засіданні колегій районної державної адміністрації та районної ради під головуванням голови райдержадміністрації Василя Ткачука та заступника голови районної ради Миколи Гайдука.

Керівники міграційної служби Буковини зустрінуться з мешканцями всіх районів області особисто

pruiom ses   З метою роз’яснення міграційного законодавства та основних напрямків державної політики у сфері міграції (паспортної роботи, питань громадянства, реєстрації фізичних осіб, міграційної роботи), а також – консультування з особистих питань за місцем проживання в Управлінні Державної міграційної служби України в Чернівецькій області затверджено графік особистого прийому громадян на жовтень 2013 року за участі керівного складу Управління в обласному центрі, усіх районах області.

Василь Ткачук зазначив, що районна влада значну увагу приділяє розвитку сільськогосподарського виробництва

gnuva   

«Вижницький район посів І місце за врожайністю серед районів області», – про це сьогодні, на засіданні колегій повідомив голова райдержадміністрації Василь Ткачук. «Президент України наголошує на важливості розвитку сільськогосподарського виробництва, тому районна влада значну увагу приділяє створенню належних умов для розвитку агропромислових господарств району», - зауважив голова райдержадміністрації.

Відбудеться спільне засідання колегій районної державної адміністрації та районної ради

narada 2   Сьогодні, 7 жовтня, у залі засідань районної ради відбудеться спільне засідання колегій райдержадміністрації та районної ради. На порядок денний винесено наступні питання: підсумки виконання місцевих бюджетів району за 9 місяців 2013 року та заходи по їх виконанню за 2013 рік; хід виконання заходів з підготовки до роботи в осінньо-зимовий період 2013-2014 років підприємств житлово-комунального господарства та об’єктів соціальної сфери району;

Привітання голови районної державної адміністрації Василя Ткачука з Днем юриста

yurustu   

Шановні юристи Вижниччини!

Щиро вітаю вас з професійним святом. Бажаю щастя, добра, життєвих гараздів.

Від Вашої праці, професіоналізму залежить успіх у розв’язанні надзвичайно важливих правових питань. Без кваліфікованої юридичної допомоги не обійтися у повсякденному житті. А у відповідальний період реформ – тим більше.

Успіхів в утвердженні законності й правопорядку.