09 жовтня 2013

Рятувальники Вижниччини провели роз’яснювальну роботу та інструктажі з пожежної безпеки серед населення

pogegnuku   

З метою навчання громадян основам безпечної життєдіяльності, діям в екстремальних ситуаціях, попередження пожеж в осінньо-зимовий період інженерно-інспекторський склад Вижницького районного відділу Управління державної служби надзвичайних ситуацій спільно з представниками соціальних служб, газової служби та органів місцевого самоврядування сьогодні, 9 жовтня, провели інструктажі з пожежної безпеки у населених пунктах району.

Відкрито офіс громадської організації «Надія»

19-01   

Вчора, 8 жовтня, відбулося урочисте відкриття офісу районної громадської організації інвалідів «Надія», за участю представників Вижницької міської ради, реєстраційної служби районного відділу юстиції, управління соціального захисту населення райдержадміністрації, керівника районного відділення страхової компанії «Оранта».

Керівник району зустрівся з директором ТОВ «Мрія Глибоччини», яке є найбільшим орендатором району

zystri4 Mria   Сьогодні, 9 жовтня, голова райдержадміністрації Василь Ткачук провів зустріч з директором ТОВ «Мрія Глибоччини» Олександром Голодюком. На сьогоднішній день, дане господарством є найбільшим орендатором на теренах району, яке орендує 3548 га у 6 населених пунктах (Мілієве, Іспас, Берегомет, Лукавці, Черешенька, Чорногузи).

Під час нічного рейду неповнолітніх у розважальних закладах не виявлено

reid-05.10   

На виконання ст. 20 Закону України   «Про охорону дитинства» щодо особливостей перебування дітей у закладах, в яких провадиться діяльність у сфері розваг, або закладах громадського харчування, 5 жовтня, було проведено нічний рейд у складі працівників Вижницького районного відділу Управління внутрішніх справ України в Чернівецькій області, спеціалістів служби у справах дітей районної державної адміністрації, фахівця із соціальної роботи с. Банилів, повідомляє районний центр соціальних служб для сімї, дітей та молоді райдержадміністрації.