11 жовтня 2013

Привітання голови районної державної адміністрації Василя Ткачука з нагоди Дня художника

13-01   

Для Вижниччини свято художника по-особливому значиме. Адже у нас діє, знаний в Україні і світі, коледж прикладного мистецтва. У нас творить ціла когорта художників, які заслужили визнання далеко не на місцевому рівні.

Привітання голови районної державної адміністрації Василя Ткачука з нагоди Дня працівників державної санітарно-епідеміологічної служби

03-11   

Державний санітарно-епідеміологічний нагляд охоплює всі сфери життєдіяльності людини. Завдяки зусиллям фахівців санепідемслужби не допущено розповсюдження інфекцій, небезпечних хвороб. Немає сумніву, що Ви і далі самовідданими зусиллями успішно виконуватимете свою благородну місію.

Голова райдержадміністрації проведе виїзний прийом громадян у селі Мигове

pruyom 30   

У понеділок, 14 жовтня, голова районної державної адміністрації Василь Миколайович Ткачук з 10.00 до 13.00 год. у приміщенні сільської ради с. Мигове проводитиме виїзний прийом громадян.

Роботи по реконструкції Вижницької школи тривають (ФОТО)

11-01   Сьогодні, 11 жовтня, відбулися батьківські збори у Вижницькій школі, за участю голови райдержадміністрації Василя Ткачука, заступника голови-начальника відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Тетяни Тирон. Основним питанням є відновлення навчально-виховного процесу.

У місті Вашківці тривають ремонтні роботи на дорогах державного та комунального значення

dorogu 12   Як повідомляє відділ житлово-комунального господарства та розвитку інфраструктури райдержадміністрації, сьогодні, 11 жовтня, у місті Вашківці розпочато роботи по капітальному ремонту дороги державного значення Т- 26-01 (Чернівці-Вашківці-Вижниця-КПП «Руська»). Загальна вартість робіт складає 2 млн. 400 тис грн., протяжністю 1 км.

Звернення голови Чернівецької обласної державної адміністрації Михайла Папієва до мешканців області з нагоди 95-ї річниці Буковинського віча

papiev10   

Шановні краяни!

3 листопада 2013 року виповнюється 95 років Буковинському вічу. Ця дата - крайове свято, яке із повагою та гідністю щороку відзначається в області. Майже століття тому буковинці різних націй та народностей, різних віросповідань та політичних поглядів зробили цивілізаційних вибір на користь соборної України. Час підтвердив правильність такого шляху.

Георгій Галиць оглянув агропромислові комплекси Новоселицького району

dsc 0055 1   

Перший заступник голови обласної державної адміністрації Георгій Галиць сьогодні, 10 жовтня, оглянув фермерське господарство «Гаука», у с. Припруття, що у Новоселицькому районі. Там він побував на фруктосховищі з врегульованим газовим середовищем, оглянув сортувальну лінію та процес збирання фруктів. За його словами, плантація саду є однією з кращих в області.