14 жовтня 2013

Керівник району з робочим візитом побував у Мигово

dnz   

Цього ж дня, керівник району Василь Ткачук побував у Мигівському навчально-виховному комплексі, де планується відкриття дошкільної групи. Наразі до завершення наближаються роботи по реконструкції приміщення для відкриття додаткової третьої групи, зокрема, зроблено ремонт у спальні та їдальні, облаштовуються внутрішні вбиральні, встановлюється бойлер, закуплено котел, батареї. Роботи виконано за кошти місцевого бюджету та при сприянні батьків і меценатів.

Василь Ткачук провів виїзний прийом громадян у селі Мигово

 shodu  

Сьогодні, 14 жовтня, голова районної державної адміністрації Василь Ткачук провів виїзний прийом громадян у селі Мигово. Впродовж дня до керівника виконавчої влади району звернулося 11 жителів села. Клопотання мигівчан стосувалися зокрема, надання матеріальної допомоги на лікування, ремонту доріг, відновлення роботи проводового радіо, допомоги у забезпеченні твердим паливом, питання земельних відносин.

Вижничани відзначили День українського козацтва (ФОТО)

14-01   

Сьогодні, 14 жовтня, відбувся урочистий мітинг з нагоди Дня українського козацтва, за участю керівників районної влади, органів місцевого самоврядування, очільників установ, служб, вихованців шкіл району.

Михайло Папієв доручив, аби соціальні працівники перевірили готовність до зими будинків незахищених верств населення області

img 0596   Голова обласної державної адміністрації Михайло Папієв після апаратної наради провів брифінг для представників засобів масової інформації. Він наголосив, що цього тижня крайова влада особливо акцентуватиме увагу на якості надання соціальних послуг з максимальним їх наближенням до тих буковинців, котрі їх найбільше потребують.

Михайло Папієв: соціальні послуги мають бути максимально наближені до людей, які їх найбільше потребують

img 0292 0   Голова обласної державної адміністрації Михайло Папієв сьогодні, 14 жовтня, на апаратній нараді за участі керівників структурних підрозділів обласної державної адміністрації та територіальних відомств центральних органів виконавчої влади наголосив на важливості реалізації в регіоні соціальної ініціативи Глави держави щодо вдосконалення роботи соціальних служб.

Розпорядження від 09.10.2013р. №229

"Про організацію роботи щодо складання місцевих бюджетів району на 2014 рік"

Завантажити