15 жовтня 2013

З робочим візитом у Банилові

znaku 3   

Голова райдержадміністрації Василь Ткачук сьогодні, 15 жовтня, з робочим візитом побував у селі Банилові. Перевірив умови навчання дітей у Банилівській школі та поцікавився якістю організації гарячого харчування дітей. За словами директора школи, на сьогоднішній день, планується добудувати приміщення до школи, з метою розширення харчоблоку і їдальні та створення комфортних умов.

Василь Ткачук зустрівся з директором західної філії «Агротех» Борисом Скутаром

gnuva 4   

Керівник району Василь Ткачук провів робочу зустріч з директором західної філії «Агротех» Борисом Скутаром. Йшлося про збір врожаю, посів озимих культур та оплату за користування земельними паями.

Василь Ткачук: Допомога найбільш вразливим верствам населення наш спільний обов’язок

narada 17   

Сьогодні, 15 жовтня, на апаратній нараді при голові райдержадміністрації Василю Ткачуку мова йшла про соціальний супровід найбільш вразливих верств населення. Керівник району наголосив, що у соціальних ініціативах Глава держави основну увагу акцентує на допомозі тим людям, які цього потребують. Саме з цією метою минулого року було створено посади фахівців з соціальної роботи, які дали змогу охопити якісними соціальними послугами найбільш вразливі верстви населення.

Срібні призери з вільної боротьби

medal   

12 жовтня в нашому обласному центрі в рамках 69 – ї обласної спартакіади серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів відбулися змагання з вільної боротьби. Вижницький район захищала збірна команда   школярів під керівництвом тренера – викладача ДЮСШ відділу освіти, молоді та спорту Вижницької районної державної адміністрації Фочука Танасія Івановича. До складу даної команди ввійшли: учні Берегометської ЗОШ І-ІІІ ст., Вижницької гімназії та Міліївської ЗОШ І-ІІІ ст. В запеклій боротьбі наша команда зайняла ІІ призове місце поступившись борцям   м. Чернівці.

Перші в області

mini-football   Минулої неділі, 13 жовтня, в місті Чернівці відбулися змагання з міні-футболу серед вихованців шкіл-інтернатів для дітей – сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, які перебувають на обліках внутрішніх справ «Футбол без меж». В даному турнірі взяли участь 9 команд Чернівецької області. Вижниччину представляла збірна команда під керівництвом тренера-викладача ДЮСШ відділу освіти, молоді та спорту Вижницької районної державної адміністрації Євгенія Калинчука.

Стан тваринництва у Вижницькому районі у січні–вересні 2013 року

vrh   

Впродовж січня–вересня п.р. сільськогосподарськими підприємствами (крім малих) Вижницького району вироблено 74 т м’яса в живій вазі та 193 т молока. У порівнянні з січнем–вереснем 2012р. відбулось збільшення обсягів виробництва м’яса на 41,1%, молока, навпаки, зменшення на 15,4%. У структурі реалізації худоби та птиці на забій переважала частка яловичини – 59,2% від загальної ваги.