16 жовтня 2013

Фестиваль чаю – всенародне свято культури, збереження традицій та популяризації здорового способу життя

 fest-17  В рамках проведення Всеукраїнського семінару-практикуму голів методичних об’єднань та керівників гуртків декоративно-ужиткового мистецтва у четвер, 24 жовтня у місті Вижниця відбудеться фестиваль чаю. Ця подія стане великим святом для прихильників ароматного та тонізуючого напою. Чай за особливими традиційними рецептами презентуватимуть школярі 24 шкіл району.

Про розвиток туризму та рекреації йшлося на семінар-навчанні «Туристично-екологічний потенціал Національного природного парку «Вижницький»

tyruzm   Як інформує управління економічного розвитку та торгівлі райдержадміністрації у понеділок, 14 жовтня, на базі Національно-природного парку «Вижницький» було проведено семінар-навчання «Туристично-екологічний потенціал Національного природного парку «Вижницький». Метою заходу є ознайомлення та презентація можливостей екологопросвітницької роботи, туризму та рекреації на теренах парку.

Крайова влада прагне максимально наблизити соціальні послуги до людей, які їх найбільше потребують, - Георгій Галиць

img 8514   «Якість соціальних послуг, які надаються найуразливішим категоріям населення, повинні бути на особливому контролі органів влади – таке завдання ставить Президент України Віктор Янукович у своїх соціальних ініціативах.

«Круглий стіл» на тему «Забезпечення прав і свобод дітей та молоді з особливими потребами у Вижницькому районі»

krygluu stil   

Шляхи вирішення завдань Глави держави у сфері вдосконалення роботи соціальних служб шляхом повного охоплення соціальними послугами найуразливіших категорій населення обговорювали учасники засідання за "круглим столом" "Забезпечення прав і свобод дітей та молоді з особливими потребами у Вижницькому районі", який пройшов 15 жовтня під керівництвом заступника голови-начальника відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Тетяні Тирон. 

На Вижничині відзначили 90-ту річницю від дня народження Темістокля Вірсти (ФОТО)

Virsta-3   

Вчора, 15 жовтня у Вижницькій районній бібліотеці відбулася мистецька година «Мистецькі мандри Темістокля Вірсти», з нагоди 90-ї річниці від дня народження всесвітньо відомого художника, скульптора, мецената Темістокля Вірсти. Було представлено тематичну виставку літератури, зібрано публікації та фоторепродукції окремих робіт митця.