17 жовтня 2013

Учні молодших класів Вижницької школи приступили до навчання

11-01   

Сьогодні, 17 жовтня, голова районної державної адміністрації Василь Ткачук зустрівся з будівельниками, які здійснюють роботи по реконструкції Вижницької школи та підприємцями району. Йшлося про хід виконання робіт по відновленню закладу. Станом на сьогоднішній день, завезено необхідні пиломатеріали, замінено віконні та дверні конструкції, балки перекриття на старому корпусі.

Для фахівців з соціальної роботи проведено семінар-навчання

seminar 4   

Про взаємодію суб’єктів соціальної роботи з сім’ями, дітьми та молоддю, які опинилися в складних життєвих обставинах йшлося на семінарі, сьогодні, 17 жовтня, організаторами якого виступив Чернівецький обласний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Участь у заході взяли заступник голови-начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Тетяна Тирон, працівники районного центру соціальних служб для сімї, дітей та молоді, фахівці з соціальної роботи центру, представники відповідних служб району.

Розпорядження від 14.10.2013р. №232

"Про виділення коштів з резервного фонду районного бюджету"

Завантажити

 

Розпорядження від 14.10.2014р. №230

"Про затвердження Плану заходів щодо реалізації у 2013 році у Вижницькому районі Стратегії державної політики сприяння розвитку громадянського суспільства"

Завантажити

 

Запобігти бездоглядності та безпритульності

reid   

Впродовж жовтня 2013 року служба у справах дітей райдержадміністрації спільно з правоохоронними органами району провели ряд профілактичних заходів по запобіганню бездоглядності та безпритульності, профілактики правопорушень та попередженню нещасних випадків серед неповнолітніх, - інформує служба у справах дітей.

На Вижниччині створено дитячий будинок сімейного типу

DBST   

За повідомленням служби у справах дітей, у селі Замостя створено дитячий будинок сімейного типу, де влаштовано на спільне проживання та виховання двоє дітей, позбавлених батьківського піклування.