18 жовтня 2013

Ремонт дороги державного значення у місті Вашківці триває

dorogu 12   

Вчора, 17 жовтня, голова районної державної адміністрації Василь Ткачук перевірив хід виконання робіт з ремонту дороги державного значення у місті Вашківці. На сьогоднішній день, тривають підготовчі роботи щодо настилання асфальтобетонної суміші.

Збирання врожаю у Вижницькому районі на 1 жовтня 2013 року

gnuva 3   

Станом на 1 жовтня п.р. агроформуваннями Вижницького району (без врахування малих) зібрано 12,6 тис.т зернових культур в початково оприбуткованій вазі (без кукурудзи), що удвічі більше, ніж на 1 жовтня 2012р.

На засіданні регіонального Комітету з економічних реформ йшлося про створення центрів надання адмінпослуг, виконання місцевих бюджетів та надання соціальних послуг безробітним

dsc 0122 4   

Вчора, 17 жовтня, на засіданні регіонального Комітету з економічних реформ, яке провів перший заступник голови облдержадміністрації - заступник голови регіонального Комітету з економічних реформ Георгій Галиць, йшлося про підсумки виконання місцевих бюджетів області за 9 місяців й перспективи щодо їх виконання до кінця цього року, стан виконання доручення Президента України щодо створення мережі центрів надання адміністративних послуг, а також забезпечення обласним центром зайнятості соціальних послуг безробітним.

Подолання та запобігання бідності, створення умов для гідної праці – пріоритет роботи крайової влади

dsc 0146 3   

Вчора, 17 жовтня, заступник голови – керівник апарату обласної державної адміністрації Петро Рева провів нараду з працівниками департаменту соціального захисту населення з нагоди Міжнародного дня боротьби з бідністю – йшлося про впровадження нових механізмів подолання та запобігання бідності, створення умов для гідної праці.

Розпорядження від 15.10.2013р. №235

"Про затвердження Порядку здійснення перевірки стану виконавської дисципліни в органах виконавчої влади"

Завантажити

 

Розпорядження від 15.10.2013р. №233

"Про перерозподіл бюджетних асигнувань районного бюджету на 2013 рік"

Завантажити