21 жовтня 2013

Спортсмени Вижницького району привезли медалі з чемпіонату Європи з рукопашного бою

foto-05   

5-6 жовтня 2013 року в місті Прага Чехія відбувся чемпіонат Європи серед чоловіків та жінок з рукопашного бою. У складі Чернівецької міської федерації рукопашного бою були і спортсмени з нашого району. В безкомпромісній, захоплюючій та драматичній боротьбі, продемонструвавши яскраву техніку, волю до перемоги Іван Зварич, майстер спорту з рукопашного бою (с. Банилів) здобув золоту медаль, Михайло Головач, майстер спорту з рукопашного бою (с. Мілієве) виборов бронзову медаль. 

Медичні послуги мають бути якісними та доступними для кожного буковинця

meducuna  Про реформування медичної галузі Буковини у рамках виконання програми Президента України «Україна для людей» йшла мова сьогодні, 21 жовтня, на селекторній прес-конференції директора департаменту охорони здоров’я та цивільного захисту населення облдержадміністрації Ігоря Шкробанця.  

Жителі області повинні більше знати про цілі і зміст реформ в медичній галузі, вважає Михайло Папієв

dsc 0073 1  Голова обласної державної адміністрації Михайло Папієв після сьогоднішньої апаратної наради провів брифінг для представників засобів масової інформації, під час якого акцентував увагу на важливості інформування жителів краю про цілі і завдання реформування медичної галузі в регіоні. 

Графік проведення ярмарків

yarmarka 

 План-графік проведення ярмаркових заходів

Завантажити 

 

Розпорядження від 17.10.2013р. №236

"Про внесення змін до розпорядження районної державної адміністрації від 10.12.2008р. №848"

Завантажити

 

Реформування галузі охорони здоров’я полягає у максимальному наближенні доступних медичних послуг належної якості до кожного буковинця, - Михайло Папієв

 meduku  

«Головне завдання реформування медичної галузі краю, відповідно до програми Глави держави «Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава» - це максимальне наближення доступних медичних послуг належної якості до кожного буковинця. Ця реформа спрямована, перш за все, на побудову єдиного медичного простору», - підкреслив на сьогоднішній апаратній нараді голова обласної державної адміністрації Михайло Папієв.