25 жовтня 2013

Завітайте за послугами до Центру обслуговування платників ДПІ у Вижницькому районі

dpi2   

Вже півтора року на базі Державної податкової інспекції у Вижницькому районі діє Центр обслуговування платників, який розпочав свою роботу одним із перших в області.

Залишайте «конверти» для листування

dpi   

Конституція держави гарантує кожному громадянину право на працю. За виконану роботу власник або уповноважений ним орган зобов’язаний виплатити працівникові заробітну плату. Винагорода за виконану роботу є основним джерелом формування доходів сімей працюючих громадян сьогодні та основною при розрахунку їм пенсії в майбутньому.

Фестиваль чаю на Вижниччині (ФОТО)

fest-01   

       За повідомленням відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації, 24 жовтня, в рамках Всеукраїнського семінару-практикуму голів методичних об’єднань та керівників гуртків декоративно-ужиткового мистецтва у місті Вижниця проведено Фестиваль чаю, головним меседжем якого є «Ми - за здоровий спосіб життя у найкращих традиціях краю».

Інспекція праці інформує про проведену роботу за додержанням законодавства

inspekcia praci   Протягом дев’яти місяців 2013 року державним інспектором праці по Вижницькому районі перевірено 62 суб’єктів господарської діяльності по питаннях своєчасності виплати заробітної плати, додержання мінімальних гарантій в оплаті праці та по питаннях виявлення нелегальної робочої сили.