28 жовтня 2013

Вихованці та педагоги шкіл Вижниччини долучилися до осіннього місячника благоустрою (ФОТО)

DSC03635   

За повідомленням відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації, 25 жовтня після навчальних занять учні та педагоги взяли активну участь у місячнику благоустрою території.

«Програма, запроваджена Президентом - «Україна для людей» сприяла забезпеченню росту соціальних виплат ветеранам війни», - Тетяна Тирон

vuzvolennia 

«Програма, запроваджена Президентом - «Україна для людей» сприяла забезпеченню росту соціальних виплат ветеранам війни», - наголосила заступник голови-начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Тетяна Тирон під час мітингу з нагоди 69-ї річниці визволення України від фашистських загарбників, який відбувся сьогодні, 28 жовтня, у місті Вижниця.

 

На Буковині ветерани та інваліди Великої Вітчизняної війни користуються пільгами і отримують належний соціальний захист

dsc 0031   Сьогодні, 28 жовтня, на селекторній прес-конференції заступника директора департаменту соціального захисту населення обласної державної адміністрації Юрія Півня йшлося про покращення соціального захисту ветеранів та інвалідів Великої Вітчизняної війни відповідно до завдань і доручень Президента України.

Влада посилює соціальний захист та медичне обслуговування ветеранів війни, - Михайло Папієв

img 2810   

«Один з основних обов’язків крайової влади – опікуватися ветеранами Великої Вітчизняної війни, вирішувати питання їх соціального захисту, побутових та житлових проблем, а також забезпечувати висококваліфіковане, якісне та доступне медичне обслуговування», - на цьому сьогодні, 28 жовтня, наголосив голова обласної державної адміністрації Михайло Папієв на брифінгу після покладання квітів до обеліску «Перемога» з нагоди відзначення в краї 69-ї річниці визволення України від німецько-фашистських загарбників.

Михайло Папієв вимагає від соціальних служб щоденної турботи про ветеранів Великої Вітчизняної війни

papiev10   

«Я вимагаю від профільних відомств краю щоденної посиленої уваги до вирішення проблем ветеранів Великої Вітчизняної війни. Люди похилого віку повинні відчувати підтримку та турботу з боку влади щодня, а не лише у святкові дні чи знаменні дати. Підвищення якості життя ветеранів та людей похилого віку є однією з головних складових виконання завдань Президента України в соціальній сфері», - таке доручення дав на сьогоднішній апаратній нараді голова облдержадміністрації Михайло Папієв керівникам департаментів і управлінь, які опікуються соціальною сферою, медичним обслуговуванням, надають житлово-комунальні послуги тощо.

Розпорядження від 23.10.2013р. №239

"Про внесення змін до складу та Положення постійно діючої комісії для визначення придатності, прийому-передачі матеріальних цінностей, що знаходяться в експлуатації та  їх списання, а також для проведення інвентаризації розрахунків з метою визначення кредиторської заборгованості, строк позовної давності яких минув, затверджених розпорядженням райдержадміністрації №526 від 03.10.2012 року"

Завантажити

 

Вітання голови районної державної адміністрації Василя Ткачука з нагоди 69-ї річниці визволення України від фашистських загарбників

Vitannia   

Дорогі ветерани!

 

28 жовтня ми відзначаємо пам’ятну дату – 69 річницю звільнення України від німецько-фашистських загарбників.

Неймовірно важким був шлях до мирних днів, до того часу, як відгриміли останні залпи війни над нашою країною.

Привітання Прем'єр-міністра Миколи Азарова з нагоди 69-ї річниці визволення України від фашистських загарбників

azarov 

Дорогі співвітчизники! Свої вітання з нагоди відзначення 69-ї річниці визволення України від німецько-фашистських загарбників я насамперед адресую ветеранам Великої Вітчизняної війни та повоєнного періоду. До Ваших заслуг перед Вітчизною особливе ставлення та пошана, Ваше життя є невичерпним джерелом любові до рідної землі, сили духу, яскравим взірцем служіння народу.