жовтня 2013

31 жовтня 2013

Розпорядження від 28.10.2013р. №244

"Про затвердження Положення про Вижницький районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді"

Завантажити

 

30 жовтня 2013

На Буковині за два роки пенсії ветеранів війни зросли в середньому на 32%

dsc 0004 

За два роки розміри пенсій ветеранів війни та осіб, на яких поширюється чинність Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», в середньому зросли на 32%. Про це під час «гарячої» телефонної лінії «Запитай у влади» сьогодні, 30 жовтня, повідомила заступник начальника головного управління пенсійного фонду України в Чернівецькій області Наталія Мала.

 

Михайло Папієв ознайомився із роботою Глибоцького територіального центру

img 9881   

Сьогодні, 30 жовтня, у рамках робочої поїздки в Глибоцький район голова обласної державної адміністрації Михайло Папієв відвідав районний територіальний центр соціального обслуговування. «Відповідно з соціальними ініціативами Президента України, дорученнями Глави держави підвищення якості надання соціальних та медичних послуг ветеранам Великої Вітчизняної, а також одиноким непрацездатним громадянам й інвалідам – одне із ключових завдань щоденної роботи соціальних служб, - сказав він. 

Публічне управління буде забезпечено кваліфікованими кадрами та професійними лідерами

prezudent kadry  Вже п’ять років поспіль Школа вищого корпусу державної служби, утворена у жовтні 2008 року, здійснює надзвичайно потрібну роботу – створює безперервну дискусійну платформу для розвитку висококваліфікованої управлінської когорти керівників-лідерів на державній службі.   

Школа кадрового резерву на Вижниччині

kadrovui rezerv-2   

29 жовтня відбулось засідання Школи кадрового резерву керівників навчальних закладів Вижницького району, повідомляє відділ освіти, молоді та спорту райдержадміністрації. Заступник голови-начальник відділу освтіи, молоді та спорту райдержадміністрації Тетяна Тирон звернула увагу на актуальність формування кадрового резерву, основні вимоги до сучасного керівника та розкрила пріоритетні напрямки розвитку освіти району.

Оздоровлення та відпочинок дітей Вижницького району влітку 2013 року

tabir   

У літній період 2013 року на території області працювало 512 дитячих закладів оздоровлення та відпочинку, в яких перебувало 67,4 тис. дітей.

Розпорядження від 25.10.2013р.№241

"Про проведення щорічної інвентаризації"

Завантажити

 

29 жовтня 2013

Про підвищення рівня життя ветеранів Великої Вітчизняної війни йшлося на апаратній нараді

narada 17   

Сьогодні, 29 жовтня, на апаратній нараді при голові райдержадміністрації Василю Ткачуку йшлося про роботу щодо поліпшення соціального та медичного захисту ветеранів Великої Вітчизняної війни в рамках реалізації завдань та доручень Президента України.

Розпорядження від 25.10.2013р.№242

"Про проведення атестації державних службовців"

Завантажити