02 грудня 2013

Європейське майбутнє України можна наближувати лише спільними діями – влади і народу, Михайло Папієв

papiev10   

Коментар голови обласної державної адміністрації Михайла Папієва

з приводу мирних акцій за європейську інтеграцію

 

Вкрай важливо в нинішніх умовах налагодити діалог між громадськістю та владою. Адже ключова мета будь-яких мирних акцій – це ненасильницьким шляхом домогтись того, аби влада почула суспільну думку та висунуті народом вимоги. Президент України, влада почули співвітчизників.

Василь Ткачук: «Всі наші зусилля повинні бути спрямовані на забезпечення стабільної життєдіяльності району та збереження правопорядку»

 kolegia 08 1  

Сьогодні, 2 грудня, голова райдержадміністрації Василь Ткачук провів зустріч з головами місцевих рад, керівниками депутатських фракцій районної ради, представниками громадських організацій району, йшлося про події, які останнім часом відбуваються в країні. 

Концепція реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади передбачає розподіл повноважень і відповідальності різних гілок влади, - Михайло Папієв

prapor 24   

«Послідовно реалізуючи пріоритети Президента України Віктора Януковича щодо розбудови України як європейської держави, ми повинні врахувати досвід кращих європейських практик у розвитку місцевого самоврядування. Належна імплементація положень Європейської хартії місцевого самоврядування стає невід’ємною складовою реформаторського процесу в галузі місцевого самоврядування та регіональної політики в Україні», - про це сьогодні, 2 грудня, сказав голова обласної державної адміністрації Михайло Папієв на щотижневій апаратній нараді.

Оплата населенням Вижницького району житлово-комунальних послуг за жовтень 2013 року

eploenergia   

За січень–жовтень п.р. населенням області було сплачено за житлово-комунальні послуги, включаючи погашення боргів попередніх періодів, 360,3 млн.грн. З них населенням Вижницького району фактично сплачено 13,5 млн.грн., що становило 96,6% до суми нарахувань.