03 грудня 2013

Відбулося позачергове засідання сесії районної ради

 

sesia   Сьогодні, 3 грудня, голова райдержадміністрації Василь Ткачук взяв участь у позачерговому засіданні сесії районної ради. На порядок денний було винесено єдине питання «Про звернення депутатів Вижницької районної ради».

Реформування органів місцевого самоврядування є невід’ємною частиною розбудови України як європейської держави, - Василь Ткачук

nezalegnist   

«Україна стоїть перед нагальною потребою здійснення широкомасштабної реформи місцевого самоврядування та унормування адміністративно-територіального устрою, на чому неодноразово наголошував Президент України Віктор Янукович. Реформування галузі місцевого самоврядування є невід’ємною частиною розбудови України як європейської держави», - сказав сьогодні, 3 грудня, голова райдержадміністрації на нараді з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації.

Бюджет 2014 року буде бюджетом розвитку регіонів - Глава держави

narada biudget   

Державний бюджет 2014 року буде спланований таким чином, щоб суттєво збільшити фінансування розвитку регіонів. Про це заявив Президент України Віктор Янукович в інтерв’ю журналістам українських телеканалів.

Президент: Оцінку подіям останніх днів має дати суд

28620   

Оцінку подіям останніх днів у зв’язку з проведенням масових акцій має дати суд після завершення розслідування. На цьому наголосив Президент України Віктор Янукович в інтерв’ю журналістам українських телеканалів.

Дуже важливо, щоб масові акції були мирними - Глава держави

29575   

Президент України Віктор Янукович наголошує на необхідності дотримання усіма сторонами законів під час проведення масових акцій. Про це він заявив в інтерв'ю журналістам українських телеканалів