04 грудня 2013

Михайло Папієв привітав військовослужбовців краю з Днем Збройних сил України

img 4178 0   

«В Україні створюється професійне військо, яке має відповідати сучасним стандартам, бути оснащеним новітнім озброєнням. Ефективне реформування Збройних Сил знаходиться в центрі уваги Президента України, який на початку вересня цього року затвердив Державну комплексну програму реформування і розвитку Збройних Сил України на період до 2017 року», - сказав сьогодні, 4 грудня, голова обласної державної адміністрації Михайло Папієв на урочистостях з нагоди відзначення професійного свята військовослужбовців.

Те, що стало приводом для вуличних протестів, на сьогодні вичерпане, - Прем'єр-міністр

04122013   Те, що стало приводом для вуличних протестів, на сьогодні вичерпане. У цьому запевнив Прем’єр-міністр України Микола Азаров під час засідання Кабінету Міністрів 4 грудня 2013 року.

Начальник обласного пенсійного відомства відвідав геріатричний будинок села Коритне

Korutne   В рамках відзначення Міжнародного дня інвалідів начальник головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області Михайло Романів відвідав будинок для людей похилого віку в с.Коритне, повідомляє управління Пенсійного фонду у Вижницькому районі.

Микола Азаров: Всі гострі питання і складні проблеми, які виникли, ми обов'язково розв'яжемо

KMY   

Всі гострі питання і складні проблеми, які виникли, Уряд обов’язково розв’яже. У цьому запевнив Прем’єр-міністр України Микола Азаров під час засідання Кабінету Міністрів 4 грудня 2013 року.

Проект розпорядження "Про визнання таким, що втратило чинність розпорядження голови районної державної адміністрації від 18.05.2013 року №110"

Керуючись статтею 6, частиною 1 статті 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації»:

 

Проект розпорядження "Про визнання таким, що втратило чинність розпорядження районної державної адміністрації № 272 від 05.07.2010 року, яке занесено до Державного реєстру"

    Керуючись частиною 1 статті 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації» та з метою усунення застарілого нормативно-правового акту:

 

На Вижниччині відзначили Міжнародний День інваліда

deninvalida   

3 грудня у Вижниці відбулася благодійна зустріч людей з обмеженими фізичними можливостями, приурочена до Міжнародного Дня Інваліда, інформує відділ культури райдержадміністрації. Біля 60-ти жителів району, людей з обмеженими фізичними можливостями, більшість з яких діти, зібрались у будинку дитячої та юнацької творчості, де їх пригощали, нагороджували грамотами, вручали цільову грошову допомогу хворим дітям, дарували пісні та запальні танці.

ДПІ у Вижницькому районі інформує про нові правила заповнення платіжних документів у разі сплати бюджетних платежів

narada 2   

Наказом Міністерства доходів і зборів України від 22.10.2013 за №609 затверджено Порядок заповнення документів на переказ у разі сплати (стягнення) податків, зборів, митних платежів, єдиного внеску, здійснення бюджетного відшкодування податку на додану вартість, повернення помилково або надміру зарахованих коштів, який набрав чинності з 26 листопада 2013 року.