05 грудня 2013

Михайло Папієв: Повинні взяти гору почуття відповідальності за країну і здоровий глузд, а не емоції і революційна доцільність

papiev10   

Сьогодні, 5 грудня, голова облдержадміністрації Михайло Папієв під час робочої поїздки на Сокирянщину і Новодністровськ мав зустрічі з енергетиками і жителями району. Спілкуючись з ними, він, зокрема, порушив питання суспільно-політичного життя в країні і області.

Коментар-роз’яснення ПАТ «Чернівцігаз» з приводу надсилання споживачам природного газу – фізичним особам попереджень про сплату боргу від ДК «Газ України»

eploenergia   В зв’язку з чисельними зверненнями, які надходять до ПАТ «Чернівцігаз» щодо отримання споживачами природного газу Чернівецької області попереджень про сплату боргу Дочірній Компанії «Газ України», інформуємо про наступне.

Затверджено порядок надання інформації про результати звірки щодо кількості об'єктів житлової нерухомості

DPI5122013   

З 8 листопада 2013 року набрав чинності наказ від 26.09.2013 р. № 508 Міндоходів України«Про затвердження порядку надання інформації про результати звірки»

Микола Рощибак привітав військовослужбовців Вижниччини з професійним святом

truzyb 

Сьогодні, 5 грудня, напередодні відзначення Дня Збройних сил України, перший заступник голови райдержадміністрації Микола Рощибак привітав військовослужбовців з їх професійним святом. У своєму вітальному слові відзначив роль Збройних сил у будівництві Української держави.

 

Розпорядження від 02.12.2013 р. №274

"Про підсумки проведення атестації державних службовців"

Завантажити

 

Михайло Папієв: 2014-й має стати роком розвитку Буковини

statustuka 03   «Бюджет 2014 року, згідно з рішеннями Президента України і уряду, стане бюджетом розвитку регіонів, і Буковини у тому числі, - сказав голова обласної державної адміністрації Михайло Папієв сьогодні, 5 грудня, під час перебування з робочою поїздкою у м.Новодністровськ.

Керівник МВС заборонив своїм підлеглим застосовувати силу проти учасників акцій

Глава МВС дав вказівку працівникам органів внутрішніх справ утримуватися від застосування сили стосовно учасників мирних акцій, а також попередив організаторів цих акцій про спільну відповідальність за безпеку їх учасників.

Іван Федорощак відвідав ветеранів та інвалідів, які перебувають на лікуванні у Вижницькій ЦРЛ

likarnya   

Сьогодні, 5 грудня, заступник голови райдержадміністрації Іван Федорощак спільно з директором Вижницького територіального центру Іваном Колотило відвідали ветеранів, інвалідів, котрі перебувають на стаціонарному лікуванні у Вижницькій районній лікарні. В рамках візиту поспілкувалися з медичним персоналом, відвідали хворих, яким вручили матеріальну допомогу.

Заступники голови райдержадміністрації проведуть виїзні прийоми громадян

pruyom 30   

У четвер, 12 грудня, перший заступник голови районної державної адміністрації Микола Михайлович Рощибак з 10.00 до 13.00 год. у приміщенні сільської ради с. Замостя проводитиме виїзний прийом громадян.    

У п’ятницю, 13 грудня, заступник голови-начальник відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації Тетяна Іллівна Тирон з 10.00 до 13.00 год. здійснить виїзний прийом громадян у с. Іспас (приміщення сільської ради).