10 грудня 2013

Про шахрайські дії попереджає Головне управління Міндоходів у Чернівецькій області !

telefon   

Суб’єктам господарювання необхідно бути пильними, оскільки на території області знову активізувалися телефонні шахраї.

Відбулася нарада з автоперевізниками району

perevezennya   

Сьогодні, 10 листопада, на нараді при першому заступнику голови райдержадміністрації Миколі Рощибаку з автоперевізниками району йшлося про забезпечення перевезення пасажирів пільгової категорії.

Глава держави: Уряд має прискорити роботу щодо умов для підписання Угоди з ЄС

prezudent 29.03.13   

Президент України Віктор Янукович доручив Уряду прискорити роботу щодо мінімізації ризиків у разі підписання Угоди про асоціацію з Європейським Союзом.

«Ризики, які є для нашої економіки, нам їх потрібно мінімізувати. Процес повинен бути прозорий за участі товаровиробників, щоб усі собі чітко уявляли, яке майбутнє. Як тільки ми знайдемо порозуміння і буде досягнуто такий компроміс - підпис буде стояти», - сказав Глава держави під час зустрічі з Президентами Леонідом Кравчуком, Леонідом Кучмою та Віктором Ющенком.

Віктор Янукович: Дії на Майдані мають отримати справедливу оцінку

 04G2690 Gas   

Усім правопорушенням під час останніх подій слід дати справедливу оцінку. На цьому наголосив Президент України Віктор Янукович під час зустрічі з Президентами Леонідом Кравчуком, Леонідом Кучмою та Віктором Ющенком.

Микола Рощибак: Забезпечення громадян гідною роботою є одним з пріоритетних завдань соціальної політики держави

TEB NS 2   

«Забезпечення громадян гідною роботою є одним з пріоритетних завдань соціальної політики держави, - наголосив сьогодні, 10 грудня, перший заступник голови райдержадміністрації Микола Рощибак під час наради з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації. – На виконання завдань Глави держави в районі проводиться робота щодо створення нових робочих місць, зокрема, шляхом реалізації у повному обсязі положень Закону України "Про зайнятість населення".