16 грудня 2013

Головна ялинка Буковини та Різдвяне містечко стануть найкращим місцем відпочинку для буковинської малечі на зимові свята

img 6245   

«У четвер, 19 грудня, в День Святого Миколая на Соборній площі Чернівців ми урочисто відкриємо Різдвяне містечко. Центральна ялинка обласного центру, біля якої протягом місяця відбуватимуться найрізноманітніші заходи та розваги для малечі, будинок діда Мороза та безкоштовна ковзанка, певен, стане найкращим місцем відпочинку для буковинської малечі під час зимових канікул», - сказав сьогодні, 16 грудня, під час брифінгу голова обласної державної адміністрації Михайло Папієв.

Георгій Галиць: Буковинські діти до Дня Св. Миколая мають отримати подарунки та відчути увагу з боку дорослих

 ditu162  

«Цього тижня відзначається одне з найулюбленіших та найбажаніших свят української дітвори – День Святого Миколая, і ми маємо справдити очікування наших дітей, насамперед дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування – вони повинні отримати, звісно, подарунки, позитивні емоції, належну увагу від дорослих, - сказав на сьогоднішній апаратній нараді перший заступник голови обласної державної адміністрації Георгій Галиць.

Підсумки роботи автомобільного транспорту Вижницького району за січень–листопад 2013 року

perevezennya   

За січень–листопад п.р. автоперевізниками Вижницького району було перевезено 24,1 тис.т вантажів, виконано вантажооборот у обсязі 2,2 млн.ткм. У порівнянні з січнем–листопадом 2012р. обсяг перевезених вантажів збільшився на 37,7%, а вантажооборот зменшився на 5,9%.