20 грудня 2013

Працівників районного відділу внутрішніх справ привітали з професійним святом

YMVS   

Сьогодні, 20 грудня, заступник голови райдержадміністрації Іван Федорощак спільно з керуючим справами районної ради Іваном Дрончуком привітали працівників районного відділу управління внутрішніх справ України з професійним святом – Днем міліції.

Місцевий автор Йосип Котузяк презентував свою збірку «Анна полонянка»

kotyziak   Вчора, 19 грудня, у читальній залі Вижницької районної бібліотеки відбулася презентація книги Йосипа Котузяка «Анна полонянка», інформує відділ культури районної державної адміністрації.

Кожна дитина має право на сім’ю

DBST   

Цього тижня у селі Іспас створено прийомну сімю.

«Згідно розпорядження районної державної адміністрації про створення прийомної сім’ї, у селі Іспас та влаштовано дитину на виховання та спільне проживання», - повідомила начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Лідія Мельничук.

Розпорядження від 18.12.2013 р. №286

"Про організацію відзначення в районі новорічних і різдвяних свят"

Заванатажити

 

У Вижниці започатковано пілотний проект з упорядкування енергопідведення у багатоповерхівках

rem191   

Вчора, 19 грудня, у Вижниці з робочим візитом перебував технічний директор ПАТ «Чернівціобленерго» Богдан Козань. Під час візиту зустрівся з першим заступником голови райдержадміністрації Миколою Рощибаком, Вижницьким міським головою Олексієм Чепілем та колективом Вижницького РЕМ.

На Вижниччині визначено взірцевого споживача електричної енергії (ФОТО)

REM-1   

Віднедавна в області, з метою заохочення добросовісних споживачів до гарних партнерських стосунків, лотерейним методом проводиться визначення сумлінного споживача та платника за спожиту електроенергію. На Вижниччині такою стала мешканка с. Виженка Степанія Білак. Технічний директор ПАТ «Чернівціобленерго» Богдан Козань та начальник Вижницького РЕМу Борис Лашкіба вручили сертифікат на відшкодування річного споживання електричної енергії за 2013 рік.