25 грудня 2013

Підсумки роботи підприємств сфери послуг Вижницького району за січень-листопад 2013 року

rezyl dialn   

За січень–листопад 2013 року підприємствами сфери послуг Вижницького району було реалізовано послуг (у ринкових цінах) на 13963,4 тис.грн., що в порівняних цінах на 1,1% більше, ніж за січень–листопад 2012р. У загальному обсязі реалізованих послуг у цілому по області частка підприємств району займала 1,0%.

Районний відділ статистики інформує про підсумки роботи підприємств сфери послуг Вижницького району за січень-листопад 2013 року

rezyl dialn   

Впродовж 11 місяців 2013 року підприємствами сфери послуг Вижницького району було реалізовано послуг (у ринкових цінах) на 13963,4 тис.грн., що в порівняних цінах на 1,1% більше, ніж за січень–листопад 2012р. У загальному обсязі реалізованих послуг у цілому по області частка підприємств району займала 1,0%.

Михайло Папієв на засіданні колегії облдержадміністрації акцентував увагу на пріоритетах в роботі крайової влади у 2014 році

 mg 5449   «Сьогодні у нас є всі підстави стверджувати, що наступного року економіка Буковини пожвавиться і зміцніє. Як відомо, Президент України Віктор Янукович чітко заявив, що 2014 рік – рік розвитку регіонів. Кошти вкладатимуться і у важливі для територіальної громади інфраструктурні проекти, у тому числі, будівництво місцевих доріг. Звісно, пріоритетом для нас залишається соціальна політика і, впевнений, соціальні ініціативи Глави держави ми успішно втілимо у життя.

Відбулося чергове засідання районної комісії з питань захисту прав дитини

komisia ditu   

Вчора, 24 грудня, відбулося чергове засідання районної комісії з питань захисту прав дитини при заступнику голови-начальнику відділу освіти, молоді та спорті Тетяні Тирон, інформує служба у справах дітей райдержадміністрації.