січня 2014

31 січня 2014

Розпорядження від 29.01.2014р. №14

Про утворення Служби містобудівного кадастру відділу містобудування, архітектури та цивільного захисту населення райдержадміністрації

Завантажити

 

30 січня 2014

Розпорядження від 29.01.2014р. №13

Про уповноважену особу з питань запобігання корупції в районній державній адміністрації 

Завантажити

 

Розпорядження від 29.01.2014р. №12

Про експертну комісію Вижницької районної держанвої адміністрації 

Завантажити

 

Розпорядження від 29.01.2014р. №11

Про затвердження Положення про фінансове управління Вижницької районної державної адміністрації 

Завантажити

 

Вижницький міський голова звітував перед громадою

shodu   

Збори громадян міста Вижниця відбулися у районному будинку народної творчості та дозвілля. Участь у заході взяли заступник голови-начальник відділу освіти, молоді та спорту Тетяна Тирон, заступник голови райдержадміністрації Іван Федорощак, керівники установ, служб району.

Слово Глави держави до громадян України

prezudent 29.03.13   

Дорогі співвітчизники!

 

Звертаюся до вас із почуттям великої тривоги й турботи про життя і здоров’я багатьох людей, які втягнуті в протистояння безвідповідальними політиками. На превеликий жаль, це протистояння не обійшлося без жертв. Сьогодні вночі Україна зазнала ще однієї втрати - передчасно помер під час виконання службових обов’язків із забезпечення громадського порядку в Києві капітан внутрішніх військ Дмитро Васильович Дунець.

Для вихованців Вижницької школи-інтернат ім. Назарія Яремчука провели годину пам’яті «Крути – наш біль, наша слава»

krytu   

Як інформує відділ культури райдержадміністрації вчора, 29 січня, у Вижницькій районній бібліотеці пройшла година пам’яті «Крути – наш біль, наша слава». Організували захід працівники районної бібліотеки спільно з учнями 7-8 класів Вижницької школи-інтернат ім. Назарія Яремчука.  

29 січня 2014

На Вижниччині триває підготовка до відзначення 200-річчя від дня народження Тараса Григоровича Шевченка

shev4enko   

Цього ж дня відбулося чергове засідання організаційного комітету з підготовки заходів з нагоди 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка. Як зауважила Тетяна Тирон відзначення ювілейної дати було розпочато ще минулого року. У листопаді на Вижниччині відбувся ІІ етап культурно-мистецької акції «Буковинський вінок Кобзареві», де кращі творчі колективи Вижниччини та аматори сцени презентували своє мистецтво, присвячене Кобзареві.

Відбулося засідання оргкомітету з підготовки заходів до 25-ї річниці виведення радянських військ з Афганістану

Afgan   

Про підготовку в районі заходів до 25-ї річниці виведення радянських військ з Афганістану йшлося на засіданні організаційного комітету, очолюваного заступником голови-начальником відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Тетяною Тирон.

Микола Рощибак відвідав ТОВ «Вижницька біопаливна компанія»

avtodor6 

Перший заступник голови райдержадміністрації Микола Рощибак, сьогодні, 29 січня, відвідав ТОВ «Вижницька біопаливна компанія», що у селі Мілієве. Дане підприємство займається виготовленням альтернативного виду палива пелетів. На сьогоднішній день там працює 29 людей. В ході візиту оглянуто підприємство, обговорено плани його розвитку, а також проблеми, з якими доводиться стикатися.