11 березня 2014

Освітяни Вижниччини та Путильщини спільно вшанували пам'ять Великого Кобзаря (ФОТО)

tyudiv 1   

В день 200-річчя від народження Тараса Григоровича Шевченка освітяни Вижниччини та Путильщини ініціювали вшанування Кобзаря біля одного з найдавніших йому пам’ятників нашого краю – під Сокільською скелею у Тюдові Івано-Франківської області.

Місце проживання новонароджених батьки реєструватимуть в органах соціального захисту

reestracia   

Як інформує прес-служба Державної міграційної служби України, відтепер батькам не потрібно окремо реєструвати місце проживання новонароджених дітей. Дані щодо місця проживання дитини для реєстрації міграційній службі надає орган соціального захисту, у якому оформляється відповідна соціальна допомога.

Демографічна ситуація у Вижницькому районі

statustuka 03   За повідомленням Головного управління статистики у Чернівецькій області, станом на 1 лютого 2014 року чисельність наявного населення Вижницького району, за оцінкою, становила 55,6 тис. осіб або 6,1% загальної чисельності населення області

Демографічна ситуація у Вижницькому районі за січень 2014 року

demografia   

Станом на 1 лютого 2014 року чисельність наявного населення Вижницького району, за оцінкою, становила 55,6 тис. осіб або 6,1% загальної чисельності населення області. У міських поселеннях району проживало 17,3 тис. осіб, у сільській місцевості – 38,3 тис. осіб. Упродовж січня кількість населення збільшилась на 3 особи.