19 березня 2014

Податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки сплачується до місцевих бюджетів

zemlya   

За повідомленням Державної податкової інспекції у Вижницькому районі, відповідно до Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року № 2755-VI зі змінами та доповненнями платниками податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, є фізичні та юридичні особи, в тому числі нерезиденти, які є власниками об’єктів житлової нерухомості.

Державна податкова інспекція інформує: працюючий студент має право на податкову соціальну пільгу

DPI ogolochennia   

Як інформує Державна податкова інспекція у Вижницькому районі, відповідно до Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року № 2755-VI студент має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги у розмірі 150 відсотків суми пільги, яка визначена пп. 169.1 ст. 169 ПКУ.

 

Обговорено питання щодо доступу інвалідів до приміщень соціальної сфери у населених пунктах району

picture   

Як інформує управління соціального захисту населення райдержадміністрації вчора, 18 березня, відбулося чергове засідання комітету забезпечення доступності інвалідів та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури.

Лісогосподарська діяльність у Вижницькому районі у 2013 році

lis   

У 2013р. лісогосподарські підприємства Вижницького району виробили продукції, робіт та послуг лісового господарства на 75,3 млн.грн., що на 7,9%, менше, ніж у 2012р. Варто зазначити, що підприємства району є одними з основних виробників лісової продукції в області. Зокрема, їх частка у загальнообласному обсязі становила 25,9%.

Лісогосподарська діяльність у Вижницькому районі за 2013 рік

lis   Як інформує Головне управління статистики у Чернівецькій області, впродовж 2013 року лісогосподарські підприємства Вижницького району виробили продукції, робіт та послуг лісового господарства на 75,3 млн.грн., що на 7,9%, менше, ніж у 2012р.