28 березня 2014

Для допомоги біженцям з Криму у міграційній службі Буковини створена робоча група

DMS   

За повідомленням прес-служби Управління ДМС України в Чернівецькій області на базі Управління створена робоча група з надання консультативної та правової допомоги біженцям з АР Крим.

З питань, що належать до компетенції Державної міграційної служби, звертатися за тел. (0372) 59-17-07, 59-16-79.

 

Кримчани, які змушені залишити півострів, можуть вклеїти фото або відновити втрачений паспорт у будь-якому відділенні ДМС

pasport 

   У зв’язку з останніми подіями в Автономній Республіці Крим значна кількість українських громадян змушені залишити півострів та переїхати до материкової частини України.

 

Адміністративні правопорушення у Вижницькому районі в 2013 році

admin   

За 2013р. в області було розглянуто 86,8 тис. справ про адмінправопорушення та винесено рішення про накладення адміністративного стягнення на 82,7 тис. осіб. У Вижницькому районі розглянуто 3,9 тис. справ та винесено рішення про накладення адміністративного стягнення на 3,7 тис. осіб.Накладено 3,2тис. адмінстягнень у вигляді штрафу та 0,4 тис. інших стягнень.

Відбулися збори активу району

zboru   

 

Сьогодні, 28 березня, за ініціативи Народної ради відбулися збори активу району щодо висунення кандидатури на посаду голови райдержадміністрації. У засіданні взяли участь: голова обласної державної адміністрації Роман Ванзуряк, перший заступник голови райдержадміністрації Микола Рощибак, голова районної ради Олександр Гриндей, 

 

Дошкільні навчальні заклади Вижницького району у 2013 році

dnz   

На кінець 2013 року в області нараховувалось 373 дошкільні навчальні заклади освіти. У Вижницькому районі функціонувало 25дошкільних закладів на 1759 місць. Дошкільні заклади відвідувало 2139 дітей, що на 6,8% більше, ніж на кінець 2012року.