травня 2014

30 травня 2014

У школах Вижниччини пролунав останній дзвоник

IMG 0668 

Сьогодні у всіх загальноосвітніх закладах Вижниччини відбулися урочисті лінійки з нагоди свята останнього дзвоника. Цей день не пройшов поза увагою керівників краю та району. Зокрема, перший заступник голови облдержадміністрації Іван Рибак та голова райдержадміністрації Михайло Андрюк привітали із завершенням навчального року школярів, батьків, педагогів навчально-виховного комплексу «Берегометська гімназія».

 

У райдержадміністрації діє громадська приймальня з надання безоплатної первинної правової допомоги

pravo   З метою надання безоплатної первинної правової допомоги при Вижницькій райдержадміністрації діє громадська приймальня, інформує юридичний сектор апарату райдержадміністрації. Впродовж року за правовою допомогою звернулося 24 громадян.

Розпорядження від 29.05.2014р. №85

Про внесення змін до складу Опікунської ради при Вижницькій районній державній адміністрації, затвердженої розпорядженням райдержадміністрації №119 від 04.06.2013р.

 

 

 

Стан атмосферного повітря у Вижницькому районі в 2013 році

 povitria  

Впродовж 2013р. в атмосферу Вижницького району викинуто2044 т шкідливих речовин від стаціонарних та пересувних джерел забруднення, що становить 5,2% від загального обсягу по області. Викиди забруднюючих речовин зменшились у порівнянні з 2012р. на 4,8%. Крім того, в повітря викинуто 29,1 тис.т діоксиду вуглецю, який має парниковий ефект.

29 травня 2014

Про стан пожежної безпеки об’єктів оздоровлення і культури та безпеку використання газу в побуті йшлося на черговому засідання ради з питань безпечної життєдіяльності населення

bezpeka 

 Сьогодні, 29 травня, при керівнику апарату райдержадміністрації Руслані Клим відбулося засідання районної ради з питань безпечної життєдіяльності населення. В рамках засідання розглянуто питання щодо стану пожежної безпеки об’єктів відпочинку та оздоровлення а також об’єктів культури розташованих на території району.

 

Підсумки роботи підприємств сфери послуг Вижницького району за січень–квітень 2014 року

statustuka 03   

За січень–квітень 2014 року підприємствами сфери послуг Вижницького району було реалізовано послуг (у ринкових цінах) на 4165,3 тис.грн., що в порівнянних цінах на 6,7% менше, ніж за січень–квітень 2013р. У загальному обсязі реалізованих послуг у цілому по області частка підприємств району займала 0,8%.

Іван Рибак провів особистий прийом громадян на Вижниччині

P5290414   

Сьогодні, 29 травня, перший заступник голови обласної державної адміністрації Іван Рибак провів виїзний прийом громадян у Вижницькому районі.

Очільники району привітали прикордонників з професійним святом (ФОТО)

P1180997 

Голова районної державної адміністрації Михайло Андрюк спільно з головою районної ради Олександром Гриндеєм привітали особовий склад відділу прикордонної служби «Фальків» з професійним святом.

 

28 травня 2014

Відбулася нарада з керівниками клубних установ району

rada kyltyra 

За повідомленням відділу культури райдержадміністрації, у Вижницькому будинку народної творчості та дозвілля відбулася нарада з керівниками клубних установ району. На нараді підбито підсумки роботи закладів культури району у травні 2014 року, обговорено підготовку до Ради відділу культури.

 

Програма святкування Дня захисту дітей та Дня міста Вижниця

misto01.06.2014   

 

З нагоди Дня захисту дітей та Дня міста Вижниця 1-го червня заплановано ряд заходів.