02 червня 2014

Про роботу у пріоритетних напрямках

38219   Прокуратурою Вижницького району в порядку нагляду за додержанням і застосуванням законів проведено перевірку з питань дотримання вимог Лісового кодексу України в діяльності ДП «Берегометське ЛМГ».

Прокуратурою Вижницького району проведено перевірку з питань дотримання вимог Лісового кодексу України

38219   

         Прокуратурою Вижницького району в порядку нагляду за додержанням і застосуванням законів проведено перевірку з питань дотримання вимог Лісового кодексу України в діяльності ДП «Берегометське ЛМГ».

На Вижниччині умовно засуджені пройшли флюорографічне обстеження

profilaktuka   

Сьогодні, 2 червня, працівники районного центру соціальних служб спільно з працівниками Чернівецького обласного відділення ВБО «Всеукраїнської Мережі ЛЖВ» провели захід на тему: «Профілактика туберкульозу та гепатиту», про це інформує районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді райдержадміністрації.

 

 

Першим заступником голови районної державної адміністрації призначений Ілля Романюк

pidpus2   

Голова Вижницької районної державної адміністрації Михайло Андрюк розпорядженням №24-ОС від 30.05.2014 року призначив своїм першим заступником Іллю Танасійовича Романюка.

У райдержадміністрації засідала Опікунська рада

rada   

Сьогодні, 2 червня, при керівнику апарату райдержадміністрації Руслані Клим відбулося чергове засідання Опікунської ради. Під час засідання розглянуто 2 заяви громадян, зокрема, щодо встановлення опіки та визнання недієздатності і питання щодо надання дозволу для продажу майна підопічного.

 

На Вижниччині відзначили Міжнародний день захисту дітей та День міста Вижниця (ФОТО)

DSC 4902   

З нагоди відзначення Міжнародного дня захисту дітей та Дня міста Вижниця в районному центрі було організовано низку заходів, в яких взяли участь перший заступник голови обласної державної адміністрації Іван Рибак, голова райдержадміністрації Михайло Андрюк, голова районної ради Олександр Гриндей, Вижницький міський голова Олексій Чепіль, громадськість.