04 червня 2014

Здійснено об’їзд шкіл району (ФОТО)

DSC 5971   

Перший заступник голови райдержадміністрації Ілля Романюк спільно з працівниками відділу освіти, молоді та спору райдержадміністрації здійнив об'їзд шкіл населених пунктів Берегомет, Долішній Шепіт, Лопушна та Багна.

 

 

Ілля Романюк взяв участь у представленні нового начальника Вижницького РВ УМВС України у Чернівецькій області Тараса Крилюка особовому складу районної міліції (ФОТО)

DSCN0271   Сьогодні, 4 червня, у приміщенні Вижницького РВ УМВС України у Чернівецькій області відбулося представлення особовому складу нового керівника районної міліції Крилюка Тараса Титусовича.

Перший заступник голови Вижницької районної державної адміністрації з 30.05.2014 року

 

Романюк Ілля Танасійович

 

Romanyuk 

Число, місяць і рік народження - 14 липня 1981 року

 

Місце народження - село Виженка Вижницького району Чернівецької області

 

Освіта - повна вища, 2003 р., Чернівецький національний університет ім. Ю. Федьковича, “облік і аудит”, економіст; 2013 р., Буковинський державний фінансово-економічний університет, “державна служба”, магістр державної служби

 

Розпорядження від 30.05.2014р. №87

Про встановлення на 2014 рік фонду оплати праці працівників і видатків на утримання апарату, управлінь, відділів та інших структурних підрозділів районної державної адміністрації

 

Нагляд за додержанням Законодавства України про адміністративні правопорушення - один з пріоритетних напрямків діяльності органів прокуратури

0406   Прокуратурою Вижницького району в порядку нагляду за додержанням та застосуванням законів проведено перевірку у діяльності ВДАІ Вижницького РВ УМВС України в Чернівецькій області щодо дотримання вимог Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Нагляд за додержанням Законодавства України про адміністративні правопорушення - один з пріоритетних напрямків діяльності органів прокуратури

 0406  Прокуратурою Вижницького району в порядку нагляду за додержанням та застосуванням законів проведено перевірку у діяльності ВДАІ Вижницького РВ УМВС України в Чернівецькій області щодо дотримання вимог Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Про право на доступ до публічної інформації

informacia   У відповідності до статті 1 Закону України «Про доступ до публічної інформації», публічною інформацією є відображена та задокументована будь-якими засобами та на будь-яких носіях інформація, що була отримана або створена в процесі виконання суб'єктами владних повноважень своїх обов'язків, передбачених чинним законодавством, або яка знаходиться у володінні суб'єктів владних повноважень.

Про право на доступ до публічної інформації

informacia   

У відповідності до статті 1 Закону України «Про доступ до публічної інформації», публічною інформацією є відображена та задокументована будь-якими засобами та на будь-яких носіях інформація, що була отримана або створена в процесі виконання суб'єктами владних повноважень своїх обов'язків, передбачених чинним законодавством, або яка знаходиться у володінні суб'єктів владних повноважень.

 

Розпочато фінансування червневих пенсій

pensiinui   

Як інформує управління Пенсійного фонду у Вижницькому районі, з 4 червня розпочато фінансування пенсійних виплат за червень 2014 року.

Триває оздоровлення дітей на Вижниччині

tabir   

Як інформує відділ освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації, цього року в районі організовано роботу 29 пришкільних таборів з денним перебуванням   та 11 таборів праці й відпочинку, де вже відпочивають 3316 дітей.