19 червня 2014

Голова райдержадміністрації Михайло Андрюк, голова районної ради Олександр Гриндей, депутати районної ради висловлюють співчуття сім’ї загиблого на сході Ігоря Крисоватого

2014   

Вижниччина, як і вся Буковина, в жалобі за загиблими воїнами десантного батальйону Чернівців у боях за містечко Щастя, що на Луганщині. Невгамовний біль заполонив кожного. Особливо стискаються серця матерів, адже кожна сприйняла це як особисте непоправне горе.

 

Депутати районної ради звертаються до жителів району з проханням надати допомогу військовослужбовцям Вижниччини, які беруть участь у бойових діях на сході держави

1906   

Ініціативна група депутатів районної ради звертається до жителів району з проханням надати допомогу на придбання засобів захисту (бронежилетів, армійських касок тощо) для військовослужбовців нашого району, які беруть та братимуть участь у бойових діях із захисту цілісності нашої держави. З питань надання допомоги просимо звертатися до виконавчих комітетів міських, селищної та сільських рад.

 

Батальйон територіальної оборони Чернівецької області не братиме участі в АТО

soldat1  Сьогодні, перебуваючи з робочим візитом до столиці, голова обласної державної адміністрації Роман Ванзуряк зустрівся з в.о. Міністра оборони України Михайлом Ковалем.  

Міндоходів Буковини закликає спільноту придбавати «Військові облігації» задля допомоги українській армії

armiya  Як інформує Державна податкова інспекція у Вижницькому районі, 21 травня 2014 року, розпочато розміщення казначейських зобов’язань «Військові» серії «В» на пред’явника в документарній формі загальним обсягом 100 млн. гривень.  

Депутати районної ради проголосували за зміни до районного бюджету, де буде передбачено кошти для допомоги військовослужбовцям (ФОТО)

 DSCN0637  Сьогодні, 19 червня, голова районної державної адміністрації Михайло Андрюк взяв участь у засіданні двадцять шостої сесії районної ради VI скликання. На сесії був присутній депутат обласної ради Володимир Монзалевський.

Дні жалоби на території Чернівецької області

 34  

Голова обласної державної адміністрації Роман Ванзуряк у зв’язку з трагедією, що сталась на території Луганської області, де загинули військовослужбовці частини А2582 (місце постійної дислокації – Чернівці) при виконанні бойового завдання в рамках проведення антитерористичної операції, підписав розпорядження відповідно до якого 18 та 19 червня 2014 року на території Чернівецької області оголошено Днями жалоби.