24 червня 2014

З 1 липня змінюється порядок оподаткування пасивних доходів

DPI23 

 Як інформує Державна податкова інспекція у Вижницькому району, згідно з Законом України від 27 березня 2014 року №1166-VІІ „Про запобігання фінансової катастрофи та створення передумов для економічного зростання в Україні” із внесеними змінами до нього, встановлено особливий порядок оподаткування пасивних доходів, зокрема дивідендів, процентів, роялті, інвестиційних доходів.

 

Під час нічного рейду виявлено двох неповнолітніх без супроводу батьків

reid-05.10   

За повідомленням служби у справах дітей, спеціалістами служби спільно з кримінальною міліцією проведено нічний рейд в селах Мигове, Велике, Вовчинець, Лукавці та селищі Берегомет, під час якого перевірено громадські місця щодо виявлення дітей віком до 16 років, які в нічний час без супроводу дорослих перебувають на вулицях населених пунктів.

 

 

Розпорядження від 20.06.2014р. №120

Про внесення змін до розпорядження районної державної адміністрації від 10.12.08р. №848 «Про затвердження Положення про колегію відділу освіти районної державної адміністрації»

Завантажити

 

Для допомоги військовим, які беруть участь в АТО на сході держави та їх сім’ям з районного бюджету додатково виділено 160 тисяч гривень

sesiya24.06.2014   

Сьогодні, 24 червня, продовжила свою роботу двадцять шоста сесія районної ради VIскликання. Участь у засіданні взяли народний депутат України Олександр Фищук, голова районної державної адміністрації Михайло Андрюк. Присутні вшанували хвилиною мовчання пам'ять загиблих на сході військових.