серпня 2014

29 серпня 2014

На черговому засіданні комісії з питань захисту прав дитини затверджено індивідуальні плани дітей, які перебувають на обліку служби у справах дітей райдержадміністрації

tabir 2   

Сьогодні, 29 серпня, відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини. На засіданні розглянуто 10 питань зокрема, призначення опікуна над дітьми, позбавленими батьківського піклування, звільнення від повноважень піклувальника над дитиною-сиротою, доцільність позбавлення батьківських прав, стан виконання батьківських обов’язків тощо.

 

 

Підприємців просять переглянути пісенний репертуар

music   

Управління культури Чернівецької обласної державної адміністрації закликає підприємців – керівників підприємств, що здійснюють пасажирські перевезення, власників барів, ресторанів, кафе, пабів звернути увагу на репертуар пісень у транспортних засобах та закладах громадського харчування та відпочинку.

 

28 серпня 2014

На Вижниччині Свято-Успенській церкві, яка є пам’яткою національного значення виповнилося 230 років

sluzhba   

Як інформує відділ культури районної державної адміністрації, сьогодні, 28 серпня, виповнилося 230 років з дня побудови Свято-Успенської церкви, що у селі Волока. В цей день в церкві відбулася урочиста служба.

У селі Слобода Банилів побудували пам’ятну каплицю на честь односельчан, які загинули у роки війни (ФОТО)

P8283501   Сьогодні, 28 серпня, на свято Успення Пресвятої Богородиці у селі Слобода Банилів відбулося урочисте відкриття пам’ятної каплиці односельчанам, ветеранам Великої Вітчизняної війни, які загинули за свободу та незалежність України.

На щорічній серпневій конференції працівників освіти представлено нового керівника відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації (ФОТО)

DSCN1586   

Про підсумки розвитку освіти Вижниччини у минулому році та завдання на новий навчальний рік йшлося сьогодні під час традиційної серпневої конференції працівників освіти, за участю голови районної державної адміністрації Михайла Андрюка, голови районної ради Олександра Гриндея, заступника голови райдержадміністрації Клавдії Назаренко, голови районної організації профспілки працівників освіти і науки Ярослава Борсука.

 

Нерухомість стала нежитловою – не платіть податок

gutlo 2   

Як інформує державна податкова інспекція у Вижницькому районі, платнику податку-фізособі податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, нараховується контролюючим органом за об’єкт нерухомого майна, переведений з житлового в нежитловий, при наявності документів, що підтверджують право власності (Свідоцтво про право власності на нежитлове приміщення тощо)за період з 01 січня звітного року до початку того місяця, в якому здійснено таке переведення.

 

Платник податку втрачає право на податковий кредит після закінчення терміну позовної давності по оплаті товарів

DPI23   Про це інформує Держава податкова інспекція у Вижницькому районі. Так, товари/послуги, які отримані платником податку та не оплачені протягом терміну позовної давності, вважаються безоплатно отриманими, так як відсутній факт їх придбання (оплати).

Податкова інспекція нагадує про фінансову та адміністративну відповідальність за несплату військового збору

budjet 

Як інформує Держана податкова інспекція у Вижницькому районі, відповідно до п. 127.1 ПК передбачено, що ненарахування, неутримання та/або несплата (неперерахування) податків платником податків, у тому числі податковим агентом, до або під час виплати доходу на користь іншого платника податків, тягнуть за собою накладення штрафу в розмірі 25 % суми податку, що підлягає нарахуванню та/або сплаті до бюджету.

 

Розпорядження від 26.08.2014р. №183

Про проведення у 2005 році приписки до районної призивної дільниці громадян 1998 року народження, а також старшого віку, що не пройшли приписку раніше

Завантажити

 

 

27 серпня 2014

Інвестиції зовнішньоекономічної діяльності підприємств Вижницького району за І півріччя 2014 року

invest   

Обсяг внесених з початку інвестування в економіку Вижницького району прямих іноземних інвестицій у формі акціонерного капіталу на 1 липня 2014р. становив 6237,3 тис.дол.США та в розрахунку на одну особу склав 112,1 дол.США.