11 вересня 2014

Спортивний туризм об’єднав юнаків та дівчат з 20 регіонів України (ФОТО)

DSCN1749   

«Україна – єдина країна», це гасло вкотре підтвердили юні туристи, які приїхали на Вижниччину з 20 регіонів України аби взяти участь у 43 Чемпіонаті України серед юніорів з пішохідного туризму та ІІІ Чемпіонаті України серед юніорів з водного туризму. Урочисте відкриття змагань відбулося сьогодні, 11 вересня, на території пансіонату «Черемош» міста Вижниця.

 

На Вижниччині під час проведення благодійного мистецького марафону «За Україну, за її волю» було зібрано більше 44 тисяч гривень (ФОТО)

DSCN1732   

Сьогодні, 11 вересня, на Вижниччині відбувся благодійний мистецький марафон на підтримку українського війська «За Україну, за її волю». На захід завітали заступник начальника управління - начальник відділу культосвітніх установ, мистецтва та кіно управління культури облдержадміністрації Тетяна Шарагова, голова районної державної адміністрації Михайло Андрюк, голова районної ради Олександр Гриндей.  

На сесії районної ради внесено зміни до районного бюджету на 2014 рік

 budjet  

Сьогодні, 11 вересня, голова районної державної адміністрації Михайло Андрюк взяв участь у засіданні двадцять сьомої сесії районної ради VI скликання. На сесії були присутні депутати обласної ради Володимир Монзалевський та Сергій Герасимов. Присутні вшанували хвилиною мовчання пам'ять загиблих на сході військових.

 

За рахунок контрольно-перевірочної роботи до бюджетів надійшло майже 46 тисяч гривень

 narada biudget  

Про це повідомляє Державна податкова інспекція у Вижницькому районі. Так, впродовж січня-серпня поточного року фахівці податкової інспекції здійснили 93 планові та позапланові перевірки суб’єктів господарювання – фізичних осіб, з яких 87 стосувались закриття підприємницької діяльності за власним бажанням.

 

Державна податкова інспекція: Платник, який не включаються до Єдиного державного реєстру повідомляє органи доходів і зборів про зміну засновників юридичної особи

pidpriyemnicku-diyalnist   

Стосовно платників податків, відомості про яких включаються до Єдиного державного реєстру, інформація про зміну засновників юридичної особи оновлюється в органах доходів і зборів на підставі відомостей, отриманих від державного реєстратора, в порядку, визначеному нормами статті 29 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців», про це інформує Державна податкова інспекція у Вижницькому районі.

 

 

Відбулося засідання круглого столу з підприємцями, які здійснюють харчування у закладах освіти району

0092014  Вчора, 10 вересня, під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Клавдії Назаренко відбулося засідання круглого столу з підприємцями, які здійснюють харчування у закладах освіти району.  

Довіреність від імені юридичної особи дає право підпису заяви за ф. №1-ОПП

DPI23   

Про це інформує Державна податкова інспекція у Вижницькому районі. Як повідомили в інспекції відповідно до пп. 17.1.2 пункту 17.1 ст.17 Податкового кодексу платник податків має право представляти свої інтереси в контролюючих органах самостійно, через податкового агента або уповноваженого представника.