17 вересня 2014

Державна податкова інспекція надає роз’яснення щодо бюджетного відшкодування податку на додану вартість

deklaracia  За інформацією Державної податкової інспекції у Вижницькому районі, з 1 січня 2015 року бюджетному відшкодуванню підлягатиме від’ємне значення ПДВ, сформоване за результатами звітного місяця (за чинними правилами, відшкодовується від’ємне значення попереднього місяця, не погашене протягом звітного місяця). 

Державна податкова інспекція надає роз’яснення щодо податкового кредиту при постачанні послуг нерезидентом

 

PDV 

Як повідомляють у відомстві, змі­нено норму щодо дати виникнення права на податковий кредит при постачанні послуг нерезидентом на митній території України.

 

Державна податкова інспекція: «Паперові форми податкових накладних скасовують»

elektr zvit За інформацією Державної податкової інспекції у Вижницькому районі, з 01.01.2015 р. скасовуються паперові форми податкових на­кладних (відповідні зміни внесено до ст. 201 Податкового кодексу України).

Державна податкова інспекція надає роз’яснення щодо бази оподаткування ПДВ

DPI23 

За інформацією Державної податкової інспекції у Вижницькому районі, при визначенні бази оподаткування операцій з постачання товарів/по­слуг згідно з п. 188.1 ст. 188 Податкового кодексу (виходячи з до­говірної вартості) слід враховувати, що вона не може бути нижче ціни придбання товарів/послуг, що по­стачаються, 

 

Рахунки відкриватимуться платникам ПДВ автоматично

dpi2 

Про це інформує Державна податкова інспекція у Вижницькому районі. Як повідомили у відомстві, для їх відкриття центральний ор­ган виконавчої влади, що забезпе­чує реалізацію податкової та митної політики, надсилає банку, в якому відкриваються ці рахунки, реєстр платників, в якому зазначаються назва платника, код ЄДРПОУ та ін­дивідуальний податковий номер платника.  

 

На засіданні комісії з питань надання всіх видів державних соціальних допомог розглянуто 116 заяв

sybsudii  Як інформує управління соціального захисту населення районної державної адміністрації сьогодні, 17 вересня, відбулося засідання комісії з питань надання всіх видів державних соціальних допомог, статусу учасника війни, субсидій. 

Державна податкова інспекція: «Податкова звітність з ПДВ – виключно в електронній формі»

internet-centre 

Як інформує Державна податкова інспекція у Вижницькому районі, з 1 січня 2015 року запроваджується система електронного адміністрування ПДВ - розділ V Податкового кодексу України доповнено статтею 2001, яка забезпечує автоматичний облік у розрізі плат­ників ПДВ:

 

Реєструвати податкові накладні в Єдиному реєстрі стане обов’язково

DPIplatigku  Про це інформує Державна податкова інспекція у Вижницькому районі. Як поінформували у відомстві, почина­ючи з 1 січня 2015 р. обов’язковій реєстрації платниками ПДВ під­лягатимуть лише особи, у яких загальна сума від здійснення опе­рацій з постачання товарів/послуг, що підлягають оподаткуванню 

Пенсійний фонд звертає увагу всіх платників на необхідності чіткого дотримання порядку формування звітності

el zvit

Як інформує управління пенсійного фонду у Вижницькому районі, для визначення сум компенсації відповідно до Порядку компенсації роботодавцям частини фактичних витрат, пов’язаних із сплатою єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13 березня 2013 р. №153 платникам необхідно дотримуватися порядку формування звітності, забезпечити достовірність відображення показників «Штатна чисельність» та «Кількість створених нових робочих місць».

 

Рятівників району привітали з професійним святом (ФОТО)

DSCN1901 

Сьогодні, 17 вересня, в Україні відзначається День рятівника. З цієї нагоди перший заступник голови райдержадміністрації Ілля Романюк, заступник голови районної ради Микола Гайдук, заступник Вижницького міського голови Сергій Колотило, Берегометський селищний голова Сергій Боднарюк привітали особовий склад Вижницького районного відділу Державної служби з надзвичайних ситуацій з професійним святом.