23 вересня 2014

Розпорядження від 19.09.2014 р. №212

"Про затвердження Положення про відділ містобудування та архітектури Вижницької районної державної адміністрації"

Завантажити

 

Розпорядження від 18.09.2014 р. №210

"Про затвердження Положення про службу у справах дітей Вижницької районної державної адміністрації та Положення про сектор опіки та піклування служби у справах дітей Вижницької районної державної адміністрації"

Завантажити

 

Щороку весь світ вшановує пам’ять жертв фашизму

vuzvolennia   У другу неділю вересня весь прогресивний світ традиційно вшановує Міжнародний день пам’яті жертв фашизму.

До уваги виборців Вижницького району!

vuboru 

 За повідомленням начальника відділу Державного реєстру виборців Сергія Фуркала, відповідно до Закону України “Про вибори народних депутатів України” 5 вересня створені окружні виборчі комісії (Вижницький район входить до Сторожинецького виборчого округу), а до 10 жовтня в районі будуть створені дільничні виборчі комісії.

 

1 жовтня стартує місячник санітарної очистки та благоустрою населених пунктів

blagoystrii 

Про це сьогодні під час розширеної наради при керівнику району повідомив головний санітарний лікар району Микола Мишковський. За його словами, розпорядженням районної державної адміністрації від 26 березня 2014 року №56 створено штаб з контролю за ходом місячника, розроблено план основних заходів.  

 

На нараді при керівнику району Михайлі Андрюку йшлося про виконання місцевих бюджетів та підготовку до осінньо-зимового періоду

02  Сьогодні, 23 вересня, голова районної державної адміністрації Михайло Андрюк провів нараду з начальниками структурних підрозділів райдержадміністрації, керівниками установ, організацій, служб району, за участю голів місцевих рад.  

Прокуратура району інформує

prokyratyra2   Прокуратурою Вижницького району здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні відносно 36-річного місцевого мешканця, який збував наркотичні речовини.

Прокуратура району інформує

prokyratyra2   Прокуратурою Вижницького району здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні відносно 36-річного місцевого мешканця, який збував наркотичні речовини.

На Вижниччині відбудуться заходи з відзначення 25-ї річниці створення громадсько-політичної організації «Народний Рух України за перебудову»

nezalegnist 

22 вересня під керівництвом заступника голови районної державної адміністрації Клавдії Назаренко відбулось засідання організаційного комітету з питань підготовки та відзначення у Вижницькому районі 25-ї річниці створення громадсько-політичної організації «Народний Рух України за перебудову».