02 жовтня 2014

На Вижниччині відзначили 25-річчя створення громадсько-політичної організації «Народний Рух України за перебудову» (ФОТО)

DSCN2161 

Сьогодні, 2 жовтня, у Вижницькому краєзнавчому музеї за круглим столом зібралися колишні керівники та активісти «Народного руху України за перебудову», керівники політичних партій, громадських організацій, вчителі історії аби відзначити 25-ту річницю створення громадсько-політичної організації «Народний рух України за перебудову».

 

Берегометській школі мистецтв присвоєно ім’я Одарки Киселиці

Kyselytsja 

За повідомленням відділу культури райдержадміністрації, в Міжнародний день музики, 1 жовтня, у Берегометській школі мистецтв відбулася історична подія – присвоєння школі імені Одарки Киселиці. Рішення сесії Берегометської селищної ради урочисто зачитав голова населеного пункту Сергій Боднарюк. 

 

Державна податкова інспекція звертає увагу, що акт звірки стану розрахунків платника оформляється у строк не більше одного місяця

zvirka 

Як зазначають у відомстві, звірка стану розрахунків платника здійснюється відповідно до п. 15 розділу II Порядку ведення органами Міністерства доходів і зборів України оперативного обліку податків, зборів, митних платежів, єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, інших платежів, які сплачуються під час митного оформлення товарів, затвердженого наказом Міндоходів України від 05.12.2013 р. № 765.

 

Про основи християнського світогляду йшлося на засіданні «круглого столу» (ФОТО)

DSC 7643 

 

Як інформує відділ освіти районної державної адміністрації, 1 жовтня, у районному будинку дитячої та юнацької творчості відбулось засідання «круглого столу» вчителів етики, основ християнської етики та моралі.

 

 

Податкова інспекція надає роз’яснення щодо отримання довідки про доходи

dovidka 

Як зазначається в повідомленні, відповідно до ст.10 Закону України від 13.01.2011р. №2939-VI «Про доступ до публічної інформації» кожна особа має право доступу до інформації про неї, яка збирається та зберігається. Розпорядники, які володіють інформацією про особу, зобов’язані надавати її безперешкодно і безкоштовно на вимогу осіб, яких вона стосується, крім випадків, передбачених законом.