06 жовтня 2014

«Турбота» виділила кошти на лікування пораненого в зоні АТО вояка

 

blagodiinist

 

 Сьогодні, під головуванням заступника голови районної державної адміністрації Клавдії Назаренко відбулося засідання районної комісії з розгляду заяв пов’язаних з наданням матеріальної допомоги з районної комплексної програми соціальної підтримки малозабезпечених верств населення «Турбота».

Аматорські колективи району взяли участь у XXV Міжнародному фольклорному фестивалі «Буковинські зустрічі»

Skarb  Як інформує відділ культури районної державної адміністрації, в рамках Дня міста, який відзначали 4-5 жовтня у місті Чернівці, відбувся XXV Міжнародний фольклорний фестиваль «Буковинські зустрічі».  

Керівники районної влади привітали працівників освіти з професійним святом

 

kvity knyga

 

Щороку в першу неділю жовтня відзначається День працівників освіти. Зважаючи на трагічні події в Україні, коли на сході гинуть кращі сини держави, гинуть наші люди, масові святкування вирішили відмінити.  

Розпорядження від 02.10.2014 року №237

"Про внесення змін до Персонального складу комісії з розгляду клопотань щодо відзначення державними нагородами України та іншими відзнаками, затвердженого розпорядженням голови райдержадміністрації від 30.12.2009 року №690"

Завантажити

 

Розпорядження від 02.10.2014 р. №236

"Про внесення змін до складу конкурсної комісії районної державної адміністрації, затвердженого розпорядженням районної державної адміністрації від 13.07.2011 року №180"

Завантажити