07 жовтня 2014

Інспекторський склад Вижницького РС УДСНС України здійснює перевірку виборчих дільниць щодо стану протипожежної безпеки

 vibori-2014  

Як інформує Вижницький районний сектор Управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України у Чернівецькій області, в зв’язку з проведенням позачергових виборів до Верховної Ради України, інспекторський склад відомства протягом жовтня проводить перевірки виборчих дільниць щодо їх відповідності правилам пожежної та техногенної безпеки.

 

 

Податкова інспекція підбила підсумки роботи за січень-вересень 2014 року

DPI emblema  Як інформує Державна податкова інспекція у Вижницькому районі у січні - вересні 2014 року до бюджетів усіх рівнів сплачено 41242,6 тис. грн., із них: до державного – 12288,5 тис. грн., до місцевих – 28954,1 тис. грн. 

Вихованці Міліївської ДЮСШ гідно представили район на Чемпіонаті Чернівецької області з вільної боротьби (ФОТО)

 051020141807  5 жовтня у м. Чернівці відбувся Чемпіонат Чернівецької області з вільної боротьби серед дитячих юнацьких спортивних шкіл. Вижниччину на змаганнях представляли вихованці Міліївської дитячої юнацької спортивної школи під керівництвом тренера Максима Фоки.

У районі тривають осінньо-польові роботи

gnuva 4  Як інформує відділ агропромислового розвитку районної державної адміністрації, у районі триває посів озимих культур під урожай 2015 року.  

Антикорупційний сервіс Державної фіскальної служби України "Пульс" на сторожі інтересів платників податків

DPI23  Державна податкова інспекція у Вижницькому районі нагадує, що сервіс «Пульс» був запроваджений з метою інформування про неправомірні вчинки або бездіяльність співробітників податкової служби. 

На Вижниччині триває місячник добровільної здачі зброї

 

YMVS

 

За повідомленням Вижницького районного відділу Управління Міністерства внутрішніх справ України у Чернівецькій області, з 1 по 31 жовтня 2014 року проводиться місячник добровільної здачі зброї.