08 жовтня 2014

Для платників Єдиного соціального внеску діє електронний сервіс «Реєстр страхувальників»

deklaracia  Державна податкова інспекція у Вижницькому районі звертає увагу платників податків на те, що платники ЄСВ можуть оперативно отримати дані про взяття на облік, реєстраційний номер платника єдиного внеску та його клас професійного ризику виробництва.  

Герої не вмирають!

Geroi   У фойє Вижницької районної державної адміністрації встановили стенд з фотографіями героїв Вижниччини, які загинули під час антитерористичної операції на сході держави відстоюючи суверенітет та незалежність нашої України.

Юристів привітали з професійним святом

DSCN2237  Сьогодні, 8 жовтня, відзначається День юриста. З цієї нагоди у Вижницькому районному управлінню юстиції відбулися урочисті збори. Прийшли привітати юристів з професійним святом перший заступник голови районної державної адміністрації Ілля Романюк та голова районної ради Олександр Гриндей. 

Державна податкова інспекція: «Інформацію про платника ПДВ можна отримати у сервісах від Державної фіскальної служби»

DPI  

Державна податкова інспекція у Вижницькому районі звертає увагу платників податків на те, що відповідно до пункту 183.13 статті 183 Податкового кодексу України для інформування платників ПДВ центральний орган виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує, державну податкову і митну політику, щоденно оприлюднює на своєму веб-сайті дані з реєстру платників ПДВ.

 

В рамках відзначення Дня українського козацтва відбудеться благодійна акція на підтримку української армії

 

bulava

 

Сьогодні, 8 жовтня, під головуванням заступника голови районної державної адміністрації Клавдії Назаренко відбулося засідання організаційного комітету з питань підготовки та відзначення у районі Дня українського козацтва.  

Розпорядження від 06.10.2014 р. №240

"Про  затвердження Складу комісії по розгляду питань, пов'язаних з наданням населенню всіх видів соціальних допомог та субсидій Вижницької районної державної адміністрації"

Завантажити

 

Підприємцям при використанні РРО слід зберігати документи

elektr zvit 

Державна податкова інспекція у Вижницькому районі нагадує, що суб'єкти господарювання, які використовують РРО для здійснення розрахункових операцій у готівковій та/або безготівковій формі (із застосуванням платіжних карток, платіжних чеків, жетонів тощо) при продажу товарів (наданні послуг) у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг, зобов'язані, зокрема:

 

Привітання голови районної державної адміністрації Михайла Андрюка з нагоди Дня юриста

uryst 

Шановні юристи! Прийміть сердечні вітання з нагоди професійного свята – Дня юриста, яке об’єднує усіх, хто стоїть на захисті конституційних прав та свобод наших громадян.