23 жовтня 2014

На Вижниччині розпочався опалювальний сезон

opalennya 4  Про це інформує відділ житлово-комунального господарства та розвитку інфраструктури райдержадміністрації.  

В рамках творчого вечора Василь Овадюк презентував нову книгу «Промінь сонця в осіннім саду» (ФОТО)

CIMG2893  22 жовтня, з нагоди 70–літнього ювілею культпрацівника та поета Василя Овадюка в залі Міліївської сільської бібліотеки відбувся його творчий вечір «Запізнілі квіти не в`януть». На заході були присутні представники райдержадміністрації, місцева влада, творча інтелігенція краю, вчителі, поети, бібліотекарі, учасники художньої самодіяльності.

Україна переходить на зимовий час

 godynnyk  

26 жовтня 2014 року о 4 (четвертій) годині за київським часом на території України відбудеться перехід на зимовий час. 

 

 

Відбулось засідання Ради відділу культури

music

 

Сьогодні, 23 жовтня, відбулось засідання Ради відділу культури районної державної адміністрації за участю виконуючого обов’язки начальника відділу культури райдержадміністрації Ангеліни Юрійчук, керівників підвідомчих закладів культури та директорів мистецьких шкіл району. 

Президент підписав антикорупційні закони

pidpus2 

Президент України Петро Порошенко підписав закони щодо боротьби з корупцією – "Про Національне антикорупційне бюро України", "Про запобігання корупції", "Про засади антикорупційної політики в Україні (Антикорупційна стратегія) на 2014-2017 роки" та "Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо визначення кінцевих вигодоодержувачів юридичних осіб та публічних діячів".

 

В Україні сформують реєстр волонтерів АТО

podatkova 

Як інформує Державна податкова інспекція у Вижницькому районі, законом України «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо деяких питань оподаткування благодійної допомоги» від 2 вересня 2014 року № 1668-VII врегульовано питання щодо порядку формування та ведення Реєстру волонтерів АТО.

 

В рамках районної програми «Турбота» надано матеріальну допомогу сім’ям вояків, які беруть участь в АТО та вимушеним переселенцям

blagodiinist 

22 жовтня відбулося чергове засідання постійно діючої комісії з надання одноразової грошової допомоги громадянам за рахунок районної комплексної програми соціальної підтримки малозабезпечених верств населення «Турбота».

 

Державна податкова інспекція надає роз’яснення щодо сплати державного мита при посвідченні договорів оренди земельних ділянок

pai 2 

Як зазначають у відомстві, відповідно до пп. «у» п.3 ст.3 Декрету про  державне мито, за нотаріальне посвідчення договорів оренди (суборенди) земельних ділянок,  державне мито справляється в розмірі 0,01% від грошової оцінки земельної ділянки, яка встановлюється  за методикою, затвердженою Кабінетом Міністрів України.