29 жовтня 2014

Обстежено умови проживання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування

09-01

 

Сьогодні, 29 жовтня, працівники районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно зі службою у справах дітей райдержадміністрації перевірили умови проживання, забезпеченість одягом, взуттям, розвиваючими іграми, канцтоварами дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування,  

В Коритненській ЗОШ проведено День права

Den prava

 

Сьогодні, 29 жовтня, службою у справах дітей районної державної адміністрації спільно з представником Вижницького районного відділу управління Міністерства внутрішніх справ України в Чернівецькій області проведено День права в Коритненській ЗОШ І-ІІІ ступенів для учнів 7-9 класів. 

Платник фіксованого сільськогосподарського податку є платником екологічного податку

podatkova  Як інформують в Державній податковій інспекції, платники фіксованого сільськогосподарського податку не звільнені від сплати екологічного податку.  

Платник фіксованого сільськогосподарського податку є платником екологічного податку

podatkova  Як інформують в Державній податковій інспекції, платники фіксованого сільськогосподарського податку не звільнені від сплати екологічного податку.  

Управління Пенсійного фонду України у Вижницькому районі закликає роботодавців дотримуватись соціальних гарантій найманих працівників

pensiinui 

Як інформують у відомстві, за 9 місяців 2014 року від платників Вижницького району надійшло до бюджету Пенсійного фонду власних коштів на суму 48284,88 тис. грн. або 101,88 % до передбачених планом надходжень.

 

Державна податкова інспекція надає роз’яснення щодо виправлення помилок у Звіті про суми податкових пільг

DPIplatigku 

Головне управління Державної фіскальної служби у Чернівецькій області зазначає , що механізму подання уточненого Звіту про суми податкових пільг не передбачено.

 

Урядом затверджено перелік документів для надання статусу учасника бойових дій військовослужбовцям, які брали безпосередню участь в АТО

uchasnyk bojovyh diy 

Як зазначається на офіційному порталі Уряду, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 20 серпня 2014 року № 413 “Про затвердження Порядку надання статусу учасника бойових дій особам, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення” 

 

Оновлено Державний реєстр реєстраторів розрахункових операцій

DPI ogolochennia  Головне управління Державної фіскальної служби у Чернівецькій області звертає увагу, що наказом від 14 жовтня 2014 року № 190 затверджено новий Державний реєстр реєстраторів розрахункових операцій.