01 грудня 2014

Спеціалісти служби у справах дітей спільно з працівниками міліції здійснили нічний рейд

reid-05.10  Як інформує служба у справах дітей районної державної адміністрації, минулого тижня спеціалісти служби спільно з працівниками Вижницького районного відділу управління Міністерства внутрішніх справ України у Чернівецькій області здійснили нічний рейд на території населених пунктів Багна, Черешенька, Берегомет та Вижниця.  

У селі Іспас відкрито навчально-виховний комплекс (ФОТО)

DSC 8712   Сьогодні, 1 грудня, відбулося відкриття навчально-виховного комплексу у селі Іспас за участю голови районної державної адміністрації Михайла Андрюка, заступника голови райдержадміністрації Клавдії Назаренко, начальника відділу освіти райдержадміністрації Михайла Андрича, голови райкому профспілки працівники освіти Ярослава Борсука. 

Розпорядження від 26.11.2014 р. №306

Про заходи щодо героїзації осіб, які віддали життя за Україну

Завантажити

 

Жителі району продовжують надавати допомогу нашим воякам, які беруть участь в АТО

blago   Минулого тижня жителі селища Берегомет відправили допомогу воякам, які перебувають в зоні АТО. Крім продуктів харчування було відправлено також спальні мішки, ковдри, теплі речі. 

ЖИТТЯ – ЗА СПРАВЕДЛИВІСТЬ. Стаття-спомин присвячується загиблому в зоні АТО Герою, нашому земляку, керівнику Городенківського осередку «Правого сектора», волонтеру Юрію ДУТЧАКУ

29  Сестри загиблого Юрія Дутчака Ніна Юрчук та Наталія Герецун розповідають, що ще малими вони залишились без батька і весь життєвий тягар ліг на плечі матері, Дутчак Марії Василівни. Мати працювала з ранку до вечора, щоб прогодувати та поставити на ноги своїх трьох діток.

Станьмо помічниками Святого Миколая! Всіх небайдужих закликають долучитись до здійснення мрій дітей, котрі опинились в складній життєвій ситуації

ditu16 

Кожного року у ніч з 18 на 19 грудня в оселі, де живуть діти, нечутно приходить Миколай і так само нечутно кладе під подушки сплячої малечі жадані дарунки. І що характерно – саме ті дарунки, які собі намріяли слухняні хлопчики й дівчатка.

          

В рамках презентації книги «Від Карпат до Майдану» відбулась прем’єра кліпу на пісню «Я повернусь до тебе, мамо»

CIMG3011  28 листопада у Вижницькій районній бібліотеці відбулася презентація книги «Від Карпат до Майдану». До збірки ввійшли творчі доробки поетів Вижниччини, а саме: Світлани Яреми, Манолія Попадюка, Василя Овадюка, Оксани Ковальської, Олени Швейко, Орисі Марчук, Віталія Шпанюка, Віктора Максимчука та багатьох інших.  

На Вижниччині вшанували пам’ять народного артиста України Назарія Яремчука

100 6157 

Вчора, 30 листопада, у Вижницькому районному будинку народної творчості та дозвілля відбувся гала-концерт переможців районного конкурсу естрадної пісні імені Назарія Яремчука.

 

Привітання голови районної державної адміністрації Михайла Андрюка до Дня працівників прокуратури

 vitannya2014  

Шановні працівники прокуратури Вижниччини!

Традиційно у перший день зими працівники прокуратури зустрічають своє професійне свято. Вам довірено стояти на варті інтересів держави, боротися з порушеннями закону і порядку, оберігати життя і спокій наших громадян.