10 грудня 2014

Звітувати про отримані доходи громадяни можуть скориставшись сервісом «Декларування он-лайн»

internet-centre 

Фахівці Головного управління ДФС у Чернівецькій області нагадують, що з 1-го січня 2015 року розпочнеться чергова кампанія декларування громадянами майнового стану та доходів, отриманих ними протягом 2014 року. 

 

Державна податкова інспекція у Вижницькому районі роз’яснює порядок обкладення ПДВ новорічних подарунків та квитків на новорічно-різдвяні заходи для дітей

ditu162  Відповідно до Закону від 30.11.2000 р. № 2117-III «Про звільнення від оподаткування грошових коштів, які спрямовуються на проведення новорічно-різдвяних свят для дітей та на придбання дитячих святкових подарунків» звільняються від оподаткування ПДВ операції з продажу виробничими та торговими підприємствами дитячих святкових подарунків,  

На засіданні оперативного штабу йшлося про стан утримання автошляхів у зимовий період

ogeled 

Сьогодні, 10 грудня, відбулося засідання оперативного штабу під керівництвом голови районної державної адміністрації Михайла Андрюка. Одне з основних питань порядку денного – стан утримання автошляхів при погіршенні погодних умов та готовність дорожної служби до забезпечення безперебійного функціонування доріг району.

 

На Вижниччині сплачено 68,4 мільйонів гривень єдиного соціального внеску

 splata  

Як інформує Державна податкова інспекція у Вижницькому районі, суб’єкти господарювання, які перебувають на обліку, впродовж січня-листопада 2014 року сплатили 68,4 млн. грн. єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. 

Рятувальники закликають жителів району бути обережними при поводженні з вогнем

tebns 

Вижницький  РС УДСНС закликає жителів району бути відповідальними при поводженні з вогнем. Якщо хто-небудь із громадян проявить безвідповідальність, не­обережність в поводженні із сірниками, опалювальними га­зовими чи електричними приладами, не відремонтує завчасно піч чи не почистить димар, 

Зростають надходження єдиного податку до місцевих бюджетів Вижницького району

 finansu

Стабільність економіки держави базується на своєчасному наповненні бюджетів усіх рівнів.  Одним із джерел доходів місцевих бюджетів є єдиний податок, який становить 13,1 % у загальній сумі зборів місцевих бюджетів, - зазначають у Державній податковій інспекції у Вижницькому районі.

 

Державна фіскальна служба України пропонує сучасні електронні сервіси

el zvit 

Розвиток безкоштовних електронних сервісів Державної фіскальної служби України дозволяє платникам скоротити час на спілкування з фахівцями відомства та максимально його використовувати на розвиток власного бізнесу. 

 

Районна прокуратура надає роз’яснення щодо підстав представництва прокурором інтересів громадян і держави в судах за новим Законом України «Про прокуратуру»

 prokyratyra  Як інформують у відомстві, серед визначених статтею 121 Конституції України функцій прокуратури представництво інтересів громадянина або держави в суді з прийняттям  14 жовтня 2014 року нового Закону набуває більш важливого значення.  

Роз’яснення щодо підстав представництва прокурором інтересів громадян і держави в судах за новим Законом України «Про прокуратуру»

 prokyratyra  Cеред визначених статтею 121 Конституції України функцій прокуратури представництво інтересів громадянина або держави в суді з прийняттям  14 жовтня 2014 року нового Закону набуває більш важливого значення.